Kategoriler
Genel

[Meta] Bu Koch’un Postulate’sidir (Bir Virüsün Gerçek Olup Olmadığını Belirleme Yöntemi)

Koch’un Postulate’sinin Açıklaması

Covid-19 “virüsü”, koch’un postulate yöntemini kullanan bir Kamu ABD Kurumu tarafından onaylanmamıştır.

Birinci Adım- SADECE hayvanlarda / hastalıklı insanlarda bulunan patojeni bulun ve izole edin. (Patojen sağlıklı hayvanlarda / insanlarda olamaz)

İkinci Adım- Bir kültürde izole edilmiş patojeni büyütün.

Üçüncü Adım- Büyümüş patojeni SAĞLIKLI bir hayvana / kişiye enjekte edin. Aynı hastalığın ilk denekte gösterilip gösterilmediğine bakın.

Dördüncü Adım- Patojeni tekrar izole edin ve birinci adımda yapılan orijinal izole patojenin aynısı olduğunu teyit edin.

ABD vergi mükellefi, Çin ve Hollanda’ya yapmaları gereken görevleri yerine getirmeleri için ödeme yapmaz. Amerikalılar ABD Üniversitelerimizde bu testleri yapmak için fazla aptal mı? Yoksa başka bir şey mi oluyor? Neden CDC’den Robert Redfield, Trump by Fires’in temellerinden yoksun olduğu için ateşlenmedi? Redfield neden seçilmemiş bir kişi Dr. Fraud-See’den rehberlik alıyor?

FireRedfield

TrumpIsSwamp?

“[Meta] Bu Koch’un Postulate’sidir (Bir Virüsün Gerçek Olup Olmadığını Belirleme Yöntemi)” için 7 yanıt

Nevşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 27-07-2020 12:17:53

Batman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 08-08-2020 11:31:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir