Kategoriler
Genel

[meta] Bu topluluğun düşük çaba gerektiren yayınlama ve facebook katmanlı memelerin meşru komplo araştırmalarını geçmesine ve engellemesine izin veren elden çıkarma moderasyonu yaklaşımını yeniden değerlendirme zamanı mı yoksa oyunda çok mu geç?

Miktar üzerinde nitelik fikri, en geniş kitlesel çekicilik için terk edilmiş gibi görünüyor. Yeni tarama bile iyi yazı bulmakta zorlanıyorum. Bu sana bir şey söylemeli. Sanırım bu subs yeni normal, ha?

Endişe duyduğunuz için üzgünüm. Kendimi göreceğim.

PS: Öte yandan, alt büyümesini görmek güzel. Ama ne pahasına olursa olsun?

“[meta] Bu topluluğun düşük çaba gerektiren yayınlama ve facebook katmanlı memelerin meşru komplo araştırmalarını geçmesine ve engellemesine izin veren elden çıkarma moderasyonu yaklaşımını yeniden değerlendirme zamanı mı yoksa oyunda çok mu geç?” için 13 yanıt

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 01:46:21

Hatay merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım 02-08-2020 02:04:22

Zonguldak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 02:11:01

Bartın merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:03:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir