Büyük bir ÖNSÖZ, sağ kenar çubuğundaki kurallar tarafından zaten gömülmüş olmamızdır. Bunu yapamayız. Ve bunu yapamazsın. Ve dürüst olmak gerekirse, bu kuralların çoğuna katılıyorum.

Geride kalamadığım şey, okuyucuyu web sayfalarının veya tweetlerinin bağlantısını tıklamaya zorlamaktan başka hiçbir bilgi vermeyen, burada herhangi bir nedenle İZİN VERİLEN, iki veya üç kelimelik alaycı ifadelerdir.

Neredeyse her nesnel görüş, bu türden bir komplo için saçmalık olarak adlandırılır. Belki de 14 YAŞINDAYIM ve MİZAH çalışıyorlar ama burada değil.

Küçük alıntılar içeren başlıklar “tabii ki yaptı” ve “ruh-roh” 3500 olumlu oy ile – sizi bir tweet resmine bağlayan bir gönderi, burada modlar tarafından asla tolere edilmemelidir. Bu görevlerin% 90’ından fazlası komplo bile değil.

Burada bir gönderim beyanı kuralı başarılı bir şekilde uygulandıysa ve ileriye doğru düzenli olarak uygulandıysa ve no-mem kuralı varsa, bu kuralın modlar tarafından yönetilememesi için hiçbir neden yoktur.

Uygulanması en kolay şey olacaktır. Basitçe “başlık tamamlanmadı” olarak işaretleyin ve göndereni bu abonenin kullanıcılarına neden “ruh-roh” gibi bir başlığa sahip bağlantılarıyla zamanımızı boşa harcamamız gerektiğini kısa ve öz bir açıklama yapmaya zorlayın.

Oh, ve bu boktan postalardaki SS’ler bu günlerde onu kesmiyor. Bunlar genellikle, AYRICA hiçbir şeye yakın anlamına gelmeyen küçük bir cümledir. Modlar bunu zorlamalıdır – özellikle de kurallar dahilinde olmadığını düşündükleri pek çok şeyi silmekle meşgul olduklarından, vb.

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 254

2. Kırklareli merkezden ben memo. Selamlar siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 27-12-2020 13:37:03

3. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Kütahya merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, saolun 27-12-2020 13:37:35

5. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 358

6. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 10

7. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 28-12-2020 19:56:53

8. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 144

9. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 247

10. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 66

11. Karaman merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 18:55:45

12. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 288

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 288

14. Bu konu : ” [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun , banu – 367

15. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 160

16. Hatay dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 348

17. İstanbul dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , ali – 116

18. Van merkezden ben Emine. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 31-01-2021 19:20:19

19. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun

21. Muş dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . Selamlar paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 80

22. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler

23. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

24. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler 24-02-2021 22:19:55

25. Selam paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım

26. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, teraziye tıkladım 16-03-2021 12:22:11

27. Sakarya dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun , hatice – 322

28. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 11-04-2021 16:05:49

30. Amasya dan kimler var. [meta] Burada yasaklanması gereken yaygın bir başlık yazısı stili vardır. Hiçbir şey ifade etmeyen ve kullanıcıyı yalnızca bağlantıya tıklamaya zorlayan başlıklar. Buna izin VERİLMEMELİDİR. . Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link