Yani bu gönderi bugün erken saatlerde yapıldı

Nancy Pelosi calls for 25th amendment to remove Trump from conspiracy

Kullanıcının Trump hakkında bazı suçlayıcı yorumlar yaptığını unutmayın.

“Bir başkanın 2 ay boyunca seçim hileli çağrısı yapmasının, tüm sistemi itibarsızlaştırmasının ve kendi adına herhangi bir otorite eyleminde bulunmamasının sonuçları olacağını görebiliyor musunuz? Kongre hileli bir seçim olduğuna inandıkları şeyi onaylarken, heyelanla kazandığını iddia ederek bu insanları başkente yürüdü. Hepsi egosunu korumak içindi. “

Comment from discussion .

Ancak sadece birkaç gün önce bu, kullanıcıların Trump ve seçim sahtekarlığı hakkındaki yorumlarıydı.

“Çok ilginç bir sohbet. Sadece Trump’ın gerçek olduğunu ve liblerin iddia ettiği gibi bir dolandırıcı olmadığını gösteriyor. “

“Trump onları tutuklayacak.” Herkese 10.000 $ bahse girmeye devam ediyor.

“Bu hileli seçim ters gittiğinde para iadesi yapmak zorunda kalmamaları onlar için iyi.”

“Birine Trump’ın yaptığı gibi adaletsiz davranıldığını hiç görmedim, ancak Trump savaşmaya devam ediyor. İnanılmaz! Hiç kimse bu kadar çok insanı küreselleşmeye karşı uyandırmadı. “

“Trump, Deccal’in önünde bizi uyandırmak için Tanrı’nın bir oğlu olarak yeniden doğdu.”

Elverişli bir şekilde, önceki tüm profesyonel Trump gönderileri geçmişlerinden silindi …

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 481

2. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 196

3. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 420

4. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

5. Isparta dan kimler var. [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 79

6. Sakarya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-01-2021 05:07:23

7. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 329

8. Kilis merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanılmaz hayran edici, sağolun 11-01-2021 18:24:12

9. Şanlıurfa dan kimler var. [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. . Mrb siten inanki çok güzel, sağolun , ziya – 249

10. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Bursa merkezden ben . Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 19-01-2021 09:22:20

12. Trabzon dan kimler var. [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, saolun , Aylin – 15

13. Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

14. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, sağolun , ali – 65

15. Osmaniye dan kimler var. [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. . Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ali – 370

16. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-02-2021 18:41:29

17. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım 24-02-2021 13:28:57

18. Bu konu : ” [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten çok iyi, saolun , hatice – 170

19. Erzincan dan kimler var. [meta] Büyülü bir şekilde ters yüz olan Trump şipşaklarına göz kulak olun. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , ali – 342

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link