Selam. Beni takip edenler bilirler ki, Vatikan/Cizvitler NWO’yu yönetiyor ve teknokrasilerini yakında herkese zorlamaya çalışıyorlar. Onlara direnmenin ilk adımının karşı istihbarat grupları oluşturmak olacağını düşünüyordum, işte benim fikrim.

adında bir alt Saidit oluşturdum. s/MilliyetçiDevrim Bunu bir karşı istihbarat sitesi olarak kullanmak istiyorum ama aynı zamanda her yerde milliyetçilerin dostane bir loncası olmasını istiyorum. Vatikan’ı yenmek için stratejiler düşünmeliyiz, bu yüzden ilk adım bu. Hem Rusya’da hem de ABD’de eşzamanlı bir devrimin gerçekleşmesi gerektiğine inanıyorum, ancak bunun için çok iyi bir organizasyon gerekir. bende de var s/Cizvitler Onlar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sub Saidit, konu zeka olduğunda her iki yerin de birlikte çalışmasını istiyorum ve tabii ki Saidit’in kendisine aşina değilseniz, onu da desteklemeye başlayın:

[Meta] The conspiracy community has to take action. About reddit, the new battleground Saidit.net and information warfare. from conspiracy

Lütfen elinizden geldiğince yardım edin, onlara biraz baskı yapmaya başlamak çok çaba gerektirecek ama CIA ve Vatikan’a bu şekilde direnmeye başlayabiliriz.

Ayrıca, ABD’deki tüm milliyetçilere dostane bir uyarı… CIA’in şu anda yapmayı planladığı şey, iki taraf arasında sağı yok etmek için büyük bir kavgaya neden olmaktır. Medyada gördüğünüzün aksine, Trump aslında bunun bir parçası ve hareket söz konusu olduğunda muhtemelen önde gelen isimlerden biri. Cizvitler, geleneksel Katolikleri ve münafıkları “İkinci Çağ Adamı” olarak görürler ve teknokrasileri, Omega Noktası ve Joachim’in Üçüncü Çağı için baskı yapmadan önce onlardan kurtulmaları gerekir. ABD’deki herkesin dikkatli olması gerekiyor.

Author

28 Comments

1. İzmir dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 362

2. İzmir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 19-08-2021 10:36:41

3. Erzurum dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 345

4. Erzincan dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun , doruk – 438

5. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-08-2021 10:45:38

6. Niğde dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Selamlar paylaşım inanki mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 189

7. Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, face de paylaştım 19-08-2021 10:54:11

8. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

9. Sakarya dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, saolun , Hasan – 405

10. Kilis dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 166

11. Bu konu : ” [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun , memo – 280

12. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 19-08-2021 11:47:16

14. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, tebrikler

15. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 02:55:28

16. Bu konu : ” [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha güzel, tebrikler , doruk – 296

17. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-08-2021 01:28:02

18. Yalova dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . Merhaba siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 389

19. Denizli merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 25-08-2021 05:56:01

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, saolun , elif yılmaz – 327

21. Mardin dan kimler var. [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 194

22. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Uşak merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler 31-08-2021 01:22:35

24. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Şırnak merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 05-09-2021 20:55:01

26. Bu konu : ” [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 401

27. Bu konu : ” [Meta] Cizvit teknokrasisinin durdurulması gerekiyor, Türkiye’nin milliyetçi stratejilerini düşünmeliyiz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 475

Write A Comment