[Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma.

Bu aboneliği severken ve beni bazı şeyler hakkında düşünmeye zorlarken. Kolayca çürütülen sayısız gönderiden yoruluyorum. Normalde sadece bu soruyu sorarak, “neden Amerika zayıfladığında zayıflayacak olan yabancı güçler bunu yapar?”

İster inanın ister inanmayın, çoğu ülke kendi içimizde ne olduğu umurunda değil. Amerika’ya yardım etmek veya kandırmak için her şeyi durdurmaktan daha acil tavırları var.

Unutma, bir dezenformasyon tuzağına düşmeden önce, eğer istersen bu soruları sor.

Kim ve nasıl yararlanacak? Bunu neden yapıyorlar? Söylenen şeyin işe yaraması için kaç kişinin çalışması gerekir? Söz konusu şey üzerinde çalışan insanlar nasıl fayda sağlar? Faydalanmazlarsa, onları konuşmaktan alıkoyan nedir?

Kendime sorduğum sorular 2’den fazla ülkenin bunu başarmak için birlikte çalışmasını içeriyor mu?

Neden bunu kabul etsinler? Bu milletler bundan ne elde eder? Sadece daha zayıf çıkacaklarsa, neden anlaşsınlar?

Lütfen sadece biraz eleştirel düşünme uzun bir yol kat eder.

“[Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma.” üzerine 12 yorum

1. Kilis dan kimler var. [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. . Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 68

2. Bu konu : ” [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 160

3. Edirne dan kimler var. [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. . Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 176

4. Bu konu : ” [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 437

5. Bu konu : ” [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım , – 38

6. Aksaray dan kimler var. [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , – 4

7. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 19:37:18

8. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 28-01-2021 09:07:51

9. İzmir dan kimler var. [Meta] Dünyanın Amerika Birleşik Devletleri etrafında DÖNMEDİĞİ dostça bir hatırlatma. . Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 122

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link