Kategoriler
Genel

[META] Düşünülmüş bir soru şeklinde kaba ikiyüzlülüğün belirtilmesi zayıftır. İnsanlar gerçeği belirtmeye ve doğrudan bu konuda ne yapacaklarını sormaya başlamalıdır.

Medya ve sahipleri korkaklar, yalancılar, yarış yemleri ve ikiyüzlüler evet evet evet. Politikacılar da çoğunlukla. Sanırım yalanlarla ve duygusal kancalarla çalındığımız konusunda net bir fikir birliği var, hardcore. Bununla birlikte, can sıkıcı olan şey, ikiyüzlülüğü sevimli bir soru ya da böyle bir şeye giden gerçek bir teklif olarak çerçeveleyen akıllı insanlardır:

“Oh, bu yüzden virüs yüzünden iş açmak uygun değil ama sokakları isyancılarla doldurmak uygun mu? Tamam o zaman!”

Bu ifade acı verici bir şekilde doğru olsa da zayıftır. Odanın arkasındaki, içine bir şey emretmediği için göz ardı edilen veya boş bakışlar alan bir ifade veren bir içe kapanık gibi. Antikliklerinden sorumlu olan partiyi, yükselttiğiniz ciddi soruya cevap vermeye teşvik etmez. Örneğin:

Cihaz tamircisi paranızı aldı ve bulaşık makinenizi asla sabitlemedi, şimdi kamyonuna geri dönüyor. Onunla bu saçma durum hakkında nasıl konuşuyorsun?

“Ee, sanırım paramı almanın ve sonra bulaşık makinemi tamir etmeden uzaklaşmanın komik olması değil mi?”

Veya, böyle biriyle ilgileniyor musun:

“Bekle dostum Plakanızı aldım, ya buraya geri dönün ve bulaşık makinesini tamir et, yoksa polise dahil olacağız, kulağa hoş geliyor mu?”

Demek istediğin önemli ve kişinin seni% 100 ciddiye almasını istiyor musun? Bu, endişenizi nasıl çerçevelediğinize bağlıdır.

Diyerek şöyle devam etti: “Hükümet liderleri ve polisi, son iki hafta boyunca halka açık alanlarda yaygın bir şekilde toplanması sırasında Covid19 emirlerini uygulamadı. Artık işimize açığız ve yaptırımı tehdit eden herkese dava açacağız.”

“Neden bu kadar iyi değil?” Nedenini sormayı bırak. “Hey, bir dakika ..” demeyi bırak

A, A ve B, B’dir.

Değil, “Görünüşe göre A biraz tür A, amirit mi? Ve ben sarhoş muyum ya da B hemen hemen B mi?

Bu insanların çocuk eldivenlerine ihtiyacı yok. Cevaplama dışında bir çıkış yolu olmayan doğrudan sorular sormaları gerekir. Asla ipte değiller.

“[META] Düşünülmüş bir soru şeklinde kaba ikiyüzlülüğün belirtilmesi zayıftır. İnsanlar gerçeği belirtmeye ve doğrudan bu konuda ne yapacaklarını sormaya başlamalıdır.” için 28 yanıt

Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2020 20:26:19

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 28-06-2020 09:17:07

Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 01-07-2020 13:19:47

Karaman merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2020 20:01:18

Adana merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 11:26:40

Niğde merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 20-07-2020 14:57:50

Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 22:26:46

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 01:44:15

Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 27-08-2020 04:03:53

Afyon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 04-09-2020 17:25:46

Manisa merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-09-2020 05:12:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir