[Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım

En iyi gerçeklerinizi ve bu konularda onları destekleyen bağlantılarınızı istiyorum

1. Maskelerin yararsızlığı

2. Gerçek ölüm oranı / Korkunç Corona tarafından öldürülme olasılığı

3. İlgi çekici olabilecek diğer bilgiler

Esasen birkaç yüz bildiri basacağım ve bunları yerel Walmart’taki maskeli kişilere dağıtacağım / birkaçını kadınlar tuvaletine bırakacağım – bu tür şeyler.

Böyle bir belgede ne yapardınız – ve sizce en etkili olan nedir?

Kabal veya Baal ibadeti hakkında çılgınca bir şey yok. Sadece gerçekler ve basit mantık zincirleri lütfen

Bunu hafta sonu yapacağım ve bakalım atılmalı mıyım yoksa tutuklanmalı mıyım 🙂

“[Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım” üzerine 40 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 271

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 03-11-2020 02:17:07

3. Trabzon merkezden ben banu. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 03-11-2020 02:42:21

4. Muğla merkezden ben hatice. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-11-2020 09:33:04

5. Amasya dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 213

6. Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım 14-11-2020 12:51:56

7. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 140

8. Afyon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, saolun 14-11-2020 16:24:53

9. Konya dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Merhaba siten cidden iyi, tebrikler , doruk – 225

10. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 323

11. Van dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 60

12. Bolu dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım , – 235

13. Zonguldak dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 342

14. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 493

15. Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler 28-11-2020 20:26:07

16. Giresun dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 95

17. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 05-12-2020 21:50:12

18. Hatay dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Slm web siten cidden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 290

19. Isparta dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 193

20. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden güzel, sağolun , elif yılmaz – 488

21. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 272

22. Hatay dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Selam siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 470

23. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 129

24. Kırklareli dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Selamlar paylaşım vallaha iyi, tebrikler , ahmet – 469

25. Muğla merkezden ben mehmet. Selam web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-01-2021 01:44:44

26. Kırklareli dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Mrb siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 174

27. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 324

28. Batman merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 16-01-2021 18:36:24

29. Van dan kimler var. [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım . Mrb bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 312

30. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 98

31. Bu konu : ” [Meta] En iyi bilgileriniz / gerçekleriniz ve C19 psyop ile ilgili bağlantılar? WalMart’ta tutuklanıp tutuklanamayacağıma bir bakacağım ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 272

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link