Bu denizaltı, çok fazla bilgi için toplanma noktası olabilir. ama kontrol edilmesi gerekiyordu. ve budur.

tüm iyi bilgiler, pek çok alts’a sahip sadece birkaç kullanıcı tarafından büyük ölçüde olumsuz oylanır. (alaycı aptalların burada yorumları topladığını göreceksiniz).

zaman kaybı saçmalığı yukarı itilir.

Gerekirse yeniye göz atın. : D

Author

17 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

2. Muş dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 209

3. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 19-04-2021 07:59:09

4. Bu konu : ” [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, saolun , banu – 179

5. Bu konu : ” [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır ” çok güzel. Selam sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 478

6. Selam web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bitlis dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 285

8. Afyon merkezden ben ali. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 21-04-2021 22:53:16

9. Bu konu : ” [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki güzel, saolun , emin – 180

10. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 438

12. Hatay dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 332

13. Kocaeli dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 17

14. Bu konu : ” [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 123

15. Ankara dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . selamun aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 111

16. Kahramanmaraş dan kimler var. [Meta] Günlük hatırlatma!! modlar hangi gönderilerin durdurulduğunu görebilir. ama hiçbir şey yapmayın. Araştır . Selam siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 478

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link