[META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi?

Teorim, bazı önemli olayların meydana geldiği (bu durumda, Trump’ın son konuşması) ve sarsıntıların ayrılması, oturumu kapatması, yürüyüş emirlerini alması ve sonra tekrar giriş yapıp dezenformasyon operasyonlarını başlatması gerektiğidir.

Birkaç hafta önce “dolandırıcı” kelimesinin nasıl hiç bir yerde ortaya çıkıp şimdi gittiğini hatırlıyor musunuz?

Konuşma noktalarına dikkat edin. Neyin doğru olup olmadığına dair bir fikir edinmek için kaydırmayı seçtikleri konulara dikkat edin. UFO ipliklerini, Düz Toprak ipliklerini vb. Kaydırmadıklarına dikkat edin.

“[META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 152

2. Erzincan dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sağolun , gaye – 202

3. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 474

4. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , banu – 87

5. Sinop dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 154

6. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 491

7. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-12-2020 05:20:13

8. Düzce dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . Merhabalar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 278

9. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 387

10. Çorum dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 474

11. Mersin dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , – 251

12. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım , hatice – 159

13. Bu konu : ” [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , banu – 176

14. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 27-01-2021 04:44:10

15. Balıkesir dan kimler var. [META] Herhangi bir zamanda bu abonelikteki kullanıcı sayısının iniş çıkışlarını fark ettiniz mi? . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 345

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link