Aynı şeyin farklı posterlerden eşzamanlı olarak postalanması gibi görünüyor. Veya aynı şeyle ilgili bir gönderi, neredeyse aynen önceki bir günden. Bu düzenlenmiş mi, yoksa “özgürlüğümüzü” korumamıza yardımcı olmak için bu bilgiyi fedakarca “paylaşan” aydınlanmış bir grup var mı?

… noafrochamplusamurai tarafından gönderildi
[comments]

Author

75 Comments

1. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 21-09-2020 23:06:20

2. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:48

5. Edirne merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 02-10-2020 12:45:13

6. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:45:27

7. Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, saolun , banu – 495

9. Şanlıurfa dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 438

10. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun

11. Adana merkezden ben ali. Merhaba web siten cidden iyi, şukuladım 19-10-2020 05:21:56

12. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 289

13. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, şukuladım

14. Kars merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-10-2020 23:23:21

15. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , – 67

16. Bingöl dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 117

17. Muğla dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 490

18. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 485

19. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 42

20. Iğdır dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 350

21. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım

22. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım

23. Merhaba herkese sayfan inan ki iyi, facebookta paylaştım

24. Merhaba sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:43:57

26. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Bolu dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Mrb siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 312

28. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 132

29. Aydın merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 05:38:04

30. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 481

31. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, teşekkürler 01-01-2021 02:34:07

32. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 10-01-2021 19:14:30

33. Karaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-01-2021 20:38:42

34. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , gaye – 460

35. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 354

36. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hayran edici, saolun , memo – 357

37. Antalya dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 221

38. Kilis dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 318

39. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 18:10:26

40. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 33

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 481

42. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 213

43. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 402

44. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 200

45. Kastamonu merkezden ben . Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 16:58:34

46. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

47. Afyon dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, sağolun , emin – 167

48. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 223

49. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki iyi, sağolun , gaye – 383

50. İzmir dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selamlar siten inanki güzel, saolun , – 127

51. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

52. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

53. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

54. Afyon merkezden ben hatice. Mrb sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-04-2021 17:38:39

55. Isparta dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 27

56. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 439

57. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun , Hasan – 172

58. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

59. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok iyi, şukuladım , hatice – 453

60. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 11-05-2021 14:24:13

61. Niğde dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 240

62. Aydın dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 370

63. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 243

64. Slm sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

65. Eskişehir merkezden ben ali. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 29-05-2021 00:34:32

66. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, saolun , ziya – 283

67. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 359

68. Bursa dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhaba web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 389

69. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 18

70. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 164

71. Zonguldak merkezden ben memo. Selam paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 18:01:41

72. Ardahan dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 18

73. Aydın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım 23-06-2021 13:24:25

74. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 08:36:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link