(Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor?

Aynı şeyin farklı posterlerden eşzamanlı olarak postalanması gibi görünüyor. Veya aynı şeyle ilgili bir gönderi, neredeyse aynen önceki bir günden. Bu düzenlenmiş mi, yoksa “özgürlüğümüzü” korumamıza yardımcı olmak için bu bilgiyi fedakarca “paylaşan” aydınlanmış bir grup var mı?

… noafrochamplusamurai tarafından gönderildi
[comments]

“(Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor?” üzerine 46 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 21-09-2020 23:06:20

2. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:48

3. Edirne merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 02-10-2020 12:45:13

4. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:45:27

5. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, saolun , banu – 495

6. Şanlıurfa dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 438

7. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 289

8. Kars merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-10-2020 23:23:21

9. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , – 67

10. Bingöl dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 117

11. Muğla dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 490

12. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 485

13. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 42

14. Iğdır dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 350

15. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:43:57

16. Bolu dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Mrb siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 312

17. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 132

18. Aydın merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 05:38:04

19. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 481

20. Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, teşekkürler 01-01-2021 02:34:07

21. Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 10-01-2021 19:14:30

22. Karaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-01-2021 20:38:42

23. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , gaye – 460

24. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 354

25. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hayran edici, saolun , memo – 357

26. Antalya dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 221

27. Kilis dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 318

28. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 18:10:26

29. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Mrb web siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 33

30. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 481

31. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 213

32. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 402

33. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 200

34. Kastamonu merkezden ben . Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 16:58:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link