(Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor?

Aynı şeyin farklı posterlerden eşzamanlı olarak postalanması gibi görünüyor. Veya aynı şeyle ilgili bir gönderi, neredeyse aynen önceki bir günden. Bu düzenlenmiş mi, yoksa “özgürlüğümüzü” korumamıza yardımcı olmak için bu bilgiyi fedakarca “paylaşan” aydınlanmış bir grup var mı?

… noafrochamplusamurai tarafından gönderildi
[comments]

“(Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor?” üzerine 13 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 21-09-2020 23:06:20

2. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:48

3. Edirne merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 02-10-2020 12:45:13

4. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:45:27

5. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, saolun , banu – 495

6. Şanlıurfa dan kimler var. (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 438

7. Bu konu : ” (Meta) Herkes konuşma noktalarını nereden alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 289

Yorum yapın