Bunu düşün. Gerçek, anlamlı, iklim değişikliği ile mücadele düzenlemelerinin eksikliğinden kim faydalanır? Gerçek değişim gerçekleşecekse, en çok kaybetmeye en çok sahip olanların gerçekten bir tesadüf olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Neden en yüksek% 0,0000001’e fayda sağlayan bir komplo teorisinin aynı zamanda en yaygın olanı olduğunu düşünüyorsunuz?

Buradaki bazı insanlar, iklim değişikliğinin tarım arazilerinin özel mülkiyetini ortadan kaldırmak için kullanılacağını iddia ediyor, ancak günün sonunda bu özel çiftçilerin büyük çoğunluğu ürünlerini yeniden dağıtım veya işleme için bir mega şirkete satıyorlar.

İklim değişikliğinin arkasındaki teori, oradaki en basit, pratik, yeryüzüne inen bilimlerin bazılarıdır. Ortalama bir insanın kavraması gerçekten zor olmamalı, ancak şüphe tohumları ekildi. Kamuoyunu $ GME ile WSB’nin yaptıklarının dolaylı olarak zarar vereceğine inandıran hedge fonlarından hiçbir farkı yok. Birçoğunuz doğrudan karşı çıktığınızı düşündüğünüz kişilerin ellerine oynuyorsunuz.

Neredeyse her milyarder ve mega şirket, düzenlemeleri asgari düzeyde tutma ve konuyla ilgili kamuoyu bölünmesi konusunda kazanılmış menfaat sahibidir. Apple, nestle, her bir petrol şirketi, otomobil üreticileri, en büyük yatırımcılar ve politikacılar vb.

Author

25 Comments

1. Mardin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 14-04-2021 01:29:09

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-04-2021 04:19:35

3. Bu konu : ” META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 485

4. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 14-04-2021 04:32:47

5. Bu konu : ” META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim güzel, face de paylaştım , doruk – 157

6. Bu konu : ” META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 41

7. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Ankara dan kimler var. META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. . Merhaba siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 269

9. Bu konu : ” META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 4

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım

11. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım

12. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-05-2021 10:12:06

13. Balıkesir merkezden ben emin. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun 22-05-2021 18:38:33

14. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Kırklareli dan kimler var. META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. . Merhabalar siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 486

16. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-05-2021 07:19:51

17. Gümüşhane dan kimler var. META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 158

18. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

19. Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

20. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, saolun 30-06-2021 16:55:54

21. Edirne dan kimler var. META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. . Merhaba sayfa vallaha güzel, teşekkürler , memo – 288

22. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 13:43:07

23. Bu konu : ” META: İklim değişikliği komplolarının, kontrolün sizde olduğunu düşündüğünüz kişi tarafından yayılmasına izin verildiğine kesinlikle inanıyorum. Aşırı zenginlerin pek çoğu, bu “teoriler” tarafından aşılanan yaygın şüpheden faydalanıyor. Bu kadar çabuk yayılmaları tesadüf değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 141

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link