Joe Biden’i çevreleyen derin politikaları ele alalım. Bunun yüzey siyaseti hakkında bir tartışma olması amaçlanmamıştır (yanlış sağa karşı sol paradigma, vb.)

Aday olarak Joe Biden’ın çok ciddi sorunları var. Kadınları ve çocukları koklama ve groplama ile ilgili birçok video var. Sürekli, uygunsuz, tuhaf ve tuhaf şeyler söylüyor. Açıkça bir tür bilişsel gerileme çekiyor.

Peki, neden DNC onu diğer adaylara, özellikle Bernie Sanders’a tercih etti? Bazı olasılıkları ele alalım.

1. Bazıları aslında Joe Biden gibi. Belki de kolayca kontrol edilebilir ya da sadık görüldüğü için. Belki şantaj ile kontrol edilir.

2. Sanders gibi alternatiflerin kontrol edilmesi zor görülüyordu. Sanders’ın şirket karşıtı görüşleri bazı oligarklar için bir tehdit olacaktır.

3. Trump’ın kazanmasını istiyorlar. Retorikini kabartmak olarak görüyorlar ve “derin devlet” “küreselistleri” için gerçek bir tehdit değil.

4. VP’sinin lehine kısa bir süre için bir kenara çekilmesini istiyorlar. Bu, seçilemeyen bir VP’yi (Hillary Clinton) beyaz salona almak için kullanılabilir.

5. Kongrede başka bir aday lehine bir kenara çekilmesini istiyorlar. Bu, birincil olanı kazanamayan ancak seçimi kazanabileceğine inanılan bir aday oluşturmalarını sağlayacaktır (Bloomberg?)

6. Biden göründüğü kadar aptal değil. Belki de onun denetleyicileri, oylama makinelerinde yazılımı kontrol etmek gibi önemli güç kolları üzerinde kontrol sahibidir. İnsanlara ne kadar zeki olduğunu bildirmek istemiyor, bu yüzden aptal oynuyor. Bu pek olası görünmüyor, çünkü uzun süredir bu şekilde davrandı, ancak dikkate almamız gereken bir şey.

Ne yapar sen burada ne olduğunu düşünüyorsun?

Author

90 Comments

1. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 26-05-2020 21:38:28

2. Burdur merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım 27-05-2020 00:05:25

3. Kars merkezden ben Emine. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-06-2020 17:26:47

4. Manisa merkezden ben Aylin. Selam web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 06-06-2020 22:13:33

5. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-06-2020 05:00:26

7. Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 21-06-2020 14:29:07

8. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-06-2020 00:17:30

9. Uşak merkezden ben doruk. Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, sağolun 27-06-2020 12:12:56

10. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 13:36:52

11. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım 03-07-2020 13:35:46

12. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-07-2020 08:55:29

13. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, saolun 18-07-2020 18:06:07

14. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 11:47:18

15. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

16. Hakkari merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-07-2020 00:05:33

17. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

19. Merhabalar siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

21. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

23. Burdur merkezden ben gaye. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-08-2020 14:38:57

24. Düzce merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 27-08-2020 04:33:15

25. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 01:43:44

26. selamun aleyküm siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. Selam herkese web siten inanki iyi, twitter da paylaştım

28. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 04:25:52

29. İstanbul merkezden ben ahmet. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 18-09-2020 09:42:18

30. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

31. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-09-2020 03:20:15

32. Ağrı merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:29:04

33. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 03-10-2020 04:34:47

34. Kastamonu merkezden ben Emine. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 06-10-2020 14:45:02

35. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

37. Manisa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 03-11-2020 23:08:33

38. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

39. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 470

40. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

41. Muş dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Merhaba web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 194

42. Gürbüz Reply

Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

43. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

44. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 436

45. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 61

46. Bursa merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz valla hayran edici, face de paylaştım 06-12-2020 14:22:08

47. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , gaye – 134

48. Manisa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 15-12-2020 22:57:33

49. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ziya – 237

50. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

51. Kastamonu dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 250

52. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 162

53. Uşak merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 01-01-2021 03:38:57

54. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 95

55. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 344

56. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım , – 234

57. Siirt merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 22-01-2021 16:14:28

58. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

59. Samsun merkezden ben emin. Selam web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 22:03:29

60. Ordu merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 24-02-2021 22:16:48

61. Rize dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , emin – 30

62. Zonguldak dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 277

63. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 364

65. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, tebrikler 16-04-2021 01:22:27

66. Yozgat dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 172

67. Sivas dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Selam bu web sitesi inan ki iyi, saolun , ahmet – 75

68. Hatay dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Merhaba web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , Aylin – 156

69. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 33

70. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 57

71. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

72. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

73. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

74. Bilecik dan kimler var. [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim . Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 436

75. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 205

76. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, saolun , mehmet – 450

77. Kırklareli merkezden ben . Slm paylaşım inan ki güzel, saolun 05-06-2021 22:53:26

78. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , – 195

79. Bu konu : ” [Meta] Joe Biden ile gerçekte neler oluyor? Bazı olasılıkları düşünelim ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 322

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link