Video Klip Tartışması – https://www.youtube.com/watch?v=9-flncpRPXQ

Bana göre komplo teorisi oluşturmak, bir topluluğun nereye gittiğine dair soyut bir dizi fikri, fiilen üzerinde hareket edilmesi mümkün olan bir anlatıya sıkıştırmak için tamamen normal ve kullanışlı bir araçtır. Açıkçası, bazen bu tür bir düşünceyle çok ileri gidebiliriz, ancak tüm bu düşünme kategorisinin sadece hiperaktif bir hayal gücünün veya çılgın bir insanın bir ürünü olduğunu iddia etmek en iyi ihtimalle saflıktır.

Author

70 Comments

1. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

2. selamun aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun , Aylin – 413

4. Slm web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 445

6. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-07-2021 17:15:23

7. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-07-2021 17:16:40

8. Muş dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam paylaşımın inan ki güzel, sağolun , ali – 129

9. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 16

10. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 52

11. Yalova dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 355

12. Ordu dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 487

13. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , Emine – 486

14. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Selam sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 17:30:31

17. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , banu – 439

18. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler 16-07-2021 17:33:17

19. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 17:33:20

20. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım 16-07-2021 17:33:23

21. Konya dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ziya – 110

22. Uşak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 16-07-2021 17:35:04

23. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 84

24. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , ahmet – 466

25. Muş merkezden ben Hasan. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 16-07-2021 17:41:25

26. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun , ahmet – 164

27. Kırşehir dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Slm paylaşım inanılmaz güzel, saolun , mehmet – 263

28. Burdur dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Merhaba herkese web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 181

29. Erzincan dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , – 426

30. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

31. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler , hatice – 118

32. Kayseri dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 180

33. Niğde dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 235

34. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

35. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, saolun

36. Artvin merkezden ben ali. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 16-07-2021 17:58:57

37. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 301

38. Ankara merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, sağolun 16-07-2021 17:59:42

39. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-07-2021 18:44:49

40. Van dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , Hasan – 453

41. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Slm siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 129

42. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 231

43. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

44. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 490

45. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-07-2021 05:44:15

46. Malatya dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 77

47. Burdur dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , banu – 259

48. Kayseri merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 31-07-2021 20:37:30

49. Adana dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam paylaşım inanki güzel, şukuladım , Hasan – 70

50. Isparta dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 362

51. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

52. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 18

53. Nevşehir dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 80

54. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Selam web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 284

55. Kocaeli dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 218

56. Ordu merkezden ben doruk. Selam siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 01:53:29

57. Ardahan dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 476

58. Bu konu : ” META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, saolun , mehmet – 335

59. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 17-08-2021 07:37:06

60. Ankara dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 100

61. Mardin dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 447

62. Samsun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 31-08-2021 19:16:54

63. Konya dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . Selam herkese web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 475

64. Edirne merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 03-09-2021 03:04:12

65. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

66. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2021 08:59:37

67. Nevşehir merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 07-09-2021 10:33:32

68. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

69. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 19:30:56

70. Edirne dan kimler var. META: Komplo teorisi eleştirmenleri, çoğu zaman aynı tür mit yaratmaya giriştiklerini unuturlar. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 341

Write A Comment