Merhaba millet. Reddit’te devam eden kitlesel sansür nedeniyle bir grubumuz yeni bir strateji düşündük. / U / magnora7 kullanıcısı adında bir web sitesi oluşturdu Söyledi ve bize karşı devam eden saldırıları daha iyi kontrol edebilmeniz için sizlerin orada bize katılacağınızı umuyordum, ama aynı zamanda bilgi tekellerini zayıflatmak için. Eminim çoğumuz, seçkinlerin nasıl çalıştığına dair bilginin onları yenmenin anahtarı olduğunu anladık, ancak ne kadar popüler olsa da bunu reddit’te yapmak zor olacak. Söz konusu kullanıcı tabanını yeterince büyük hale getirmeyi başarırsak, aslında ana akım sitelere ve PR firmalarına karşı savaşabilmeli. Bu nedenle, reddit’in büyük kullanıcı tabanı nedeniyle her iki sitede de aynı anda savaşmaya devam etmemizin önemli olduğunu düşünüyoruz, ta ki sonunda ölene kadar. Reddit’e göre taktiksel avantajı, ılımlılığın sızmamasıdır, bu yüzden neredeyse istediğimiz her anlatıyı zorlamakta özgür olacağız.

Çevrimiçi sosyal medya söz konusu olduğunda en etkili gruplar SJW sol ve alt-sağ gruplara indirgenebilir, anti-entelektüalizmin her iki tarafta da yaygın olduğuna inanıyoruz, bu nedenle sitemiz daha “merkezci” olacaktır. Eğer böyle hissediyorsan, Buraya biraz kripto bağışlayabilirsiniz.

Ayrıca, teslim olmak için bu denizaltına saldıran TMoR ve genel olarak shills adamlarını da çağırıyorum. Para ya da ilgisizlik olsun, bize saldırmanızı seçmenize neyin sebep olduğunu bilmiyorum, ancak PR firmalarının nasıl çalıştığını ve insanlara kitlesel propagandalarını nasıl zorladıklarını gerçekten anlıyorsanız, o zaman bunun ne kadar zor olacağını bilmelisiniz. büyük şirketlerin arkasındaki insanlar yenilecek. Komplo topluluğuna yönelik sürekli saldırılar bunu daha da zorlaştırıyor. Kusurlarımız olduğunu kabul ediyorum ama kimse mükemmel değil. Öyleyse bize bunu neden yaptığınızı, kimin için çalıştığınızı ve onları herhangi bir şekilde ifşa edebileceğinizi söylerseniz, eminim hepimiz bunu takdir ederiz!

Eminim hepiniz fark etmişsinizdir, ancak bir bilgi savaşının ortasındayız.

Author

12 Comments

1. Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Gümüşhane dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 102

3. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 332

4. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 79

5. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 63

6. Mardin dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım , hatice – 15

7. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 294

8. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 303

9. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 272

10. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden güzel, tebrikler , hatice – 202

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link