Merhaba millet. Reddit’te devam eden kitlesel sansür nedeniyle bir grubumuz yeni bir strateji düşündü. kullanıcı …magnora7 adlı bir web sitesi oluşturdu Söyledi ve bize karşı yapılan saldırıları daha iyi kontrol edebilmek için orada bize katılacağınızı umuyordum, ama aynı zamanda onların bilgi tekelini zayıflatmak için. Eminim birçoğumuz seçkinlerin nasıl çalıştığıyla ilgili bilginin onları yenmenin anahtarı olduğunu anlamışızdır, ancak ne kadar popüler olsa da reddit’te bunu yapmak zor olacaktır. Saidit’in kullanıcı tabanını yeterince büyütmeyi başarırsak, ana akım sitelere ve halkla ilişkiler firmalarına karşı gerçekten savaşabilmelidir. Bu nedenle, reddit’in büyük kullanıcı tabanı nedeniyle, sonunda ölene kadar her iki sitede aynı anda mücadeleye devam etmemizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Reddit’e göre taktiksel avantajı, ılımlılığın sızmadığı, bu nedenle istediğimiz hemen hemen her anlatıyı zorlamakta özgür olacağımızdır.

Çevrimiçi sosyal medya söz konusu olduğunda en etkili gruplar SJW soluna ve sağ alt gruplara indirgenebilir, anti-entelektüalizmin her iki tarafta da yaygın olduğuna inanıyoruz, bu nedenle sitemiz daha “merkezci” olacaktır. Eğer öyle hissediyorsan, Buraya biraz kripto bağışlayabilirsiniz.

Ayrıca bu denizaltıya saldıran TMoR ve şilin adamlarını da teslim olmaya çağırıyorum. Bize saldırmayı seçmenize neyin sebep olduğunu bilmiyorum, para mı yoksa ilgisizlik mi, ama PR firmalarının nasıl çalıştığını ve kitlesel propagandalarını insanlara nasıl zorladıklarını gerçekten anlıyorsanız, o zaman bunun ne kadar zor olacağını bilmelisiniz. yenilecek büyük şirketlerin arkasındaki insanlar. Komplo topluluğuna sürekli saldırılar bunu daha da zorlaştırıyor. Kusurlarımız olduğunu kabul ediyorum ama kimse mükemmel değil. Bu yüzden bize bunu neden yaptığınızı, kimin için çalıştığınızı ve bunları herhangi bir şekilde ifşa edebilirseniz, eminim hepimiz çok memnun oluruz!

Eminim hepiniz fark etmişsinizdir ama bir bilgi savaşının ortasındayız.

…HibikiSS tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 442

5. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler

6. Osmaniye dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 26

7. Gaziantep dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Slm web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 313

8. Kilis dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 101

9. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 138

10. Karaman dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 351

11. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, teşekkürler , doruk – 114

12. Selam web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Kırklareli dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 104

14. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 145

15. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-08-2021 04:31:48

16. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, saolun , Hasan – 395

17. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 345

18. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

19. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 27-08-2021 05:40:26

20. Balıkesir dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 387

21. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 29

22. Antalya dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 242

23. Tunceli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, tebrikler 01-09-2021 18:06:41

24. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Şırnak dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 4

26. Muş dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 208

27. Hakkari dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit hakkında, yeni savaş alanı Saidit.net . Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , gaye – 3

28. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment