Merhaba millet. Reddit’teki kitlesel sansür nedeniyle bir grup yeni bir strateji düşündük. / U / magnora7 kullanıcısı adında bir web sitesi oluşturdu Söyledi ve bize karşı devam eden saldırıları daha iyi kontrol edebilmeniz için sizlerin orada bize katılacağınızı umuyordum, ama bu aynı zamanda bilgi tekellerini zayıflatmak için. Eminim çoğumuz, seçkinlerin nasıl çalıştığına dair bilginin onları yenmenin anahtarı olduğunu anladık, ancak ne kadar popüler olsa da bunu reddit’te yapmak zor olacak. Söz konusu kullanıcı tabanını yeterince büyük hale getirmeyi başarırsak, aslında ana akım sitelere ve PR firmalarına karşı savaşabilmeli. Bu nedenle, reddit’in büyük kullanıcı tabanı nedeniyle, sonunda ölene kadar her iki sitede de aynı anda savaşmaya devam etmemizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Reddit’e göre taktiksel avantajı, ılımlılığın sızmamasıdır, bu nedenle neredeyse istediğimiz her anlatıyı zorlamakta özgür olacağız.

Çevrimiçi sosyal medya söz konusu olduğunda en etkili gruplar SJW sol ve alternatif sağ gruplara indirgenebilir, anti-entelektüelliğin her iki tarafta da yaygın olduğuna inanıyoruz, bu nedenle sitemiz daha “merkezci” olacaktır. Eğer beğenirsen Buraya biraz kripto bağışlayabilirsiniz.

Ayrıca, teslim olmak için bu denizaltına saldıran TMoR ve genel olarak shills adamlarını da çağırıyorum. Para ya da ilgisizlik olsun, bize saldırmanızı seçmenize neyin sebep olduğunu bilmiyorum, ancak PR firmalarının nasıl çalıştığını ve insanlara kitlesel propagandalarını nasıl zorladıklarını gerçekten anlıyorsanız, bunun ne kadar zor olacağını bilmelisiniz büyük şirketlerin arkasındaki insanlar yenilecek. Komplo topluluğuna sürekli saldırılar bunu daha da zorlaştırıyor. Kusurlarımız olduğunu kabul ediyorum ama kimse mükemmel değil. Öyleyse bize bunu neden yaptığınızı, kimin için çalıştığınızı ve onları herhangi bir şekilde ifşa edebileceğinizi söylerseniz, eminim hepimiz bunu takdir ederiz!

Eminim hepiniz fark etmişsinizdir, ancak bir bilgi savaşının ortasındayız.

Author

22 Comments

1. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, sağolun

2. Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

3. Karabük merkezden ben memo. Mrb sayfan harbiden iyi, tebrikler 26-01-2021 10:59:19

4. İzmir merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 15:26:25

5. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, sağolun 26-01-2021 17:16:52

7. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Erzincan dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 339

9. Balıkesir dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Slm paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 85

10. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım 28-01-2021 02:59:34

11. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , emin – 68

12. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Kars dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 403

14. Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2021 09:45:26

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

16. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Merhaba web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 339

17. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

18. Malatya dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Mrb sayfan gerçekten mükemmel, tebrikler , emin – 491

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 144

20. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Afyon merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 18-04-2021 07:57:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link