Merhaba millet. Reddit’te kitlesel sansür sürdüğü için bir grup yeni bir strateji düşündük. / U / magnora7 kullanıcısı adında bir web sitesi oluşturdu Söyledi ve bize karşı devam eden saldırıları daha iyi kontrol edebilmeniz için sizlerin orada bize katılacağınızı umuyordum, ama aynı zamanda bilgi tekellerini zayıflatmak için. Eminim çoğumuz, seçkinlerin nasıl çalıştığına dair bilginin onları yenmenin anahtarı olduğunu anladık, ancak ne kadar popüler olsa da bunu reddit’te yapmak zor olacak. Söz konusu kullanıcı tabanını yeterince büyük hale getirmeyi başarırsak, aslında ana akım sitelere ve PR firmalarına karşı savaşabilmeli. Bu nedenle, reddit’in büyük kullanıcı tabanı nedeniyle, sonunda ölene kadar her iki sitede de aynı anda savaşmaya devam etmemizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Reddit’e göre taktiksel avantajı, ılımlılığın sızmamasıdır, bu yüzden neredeyse istediğimiz her anlatıyı zorlamakta özgür olacağız.

Çevrimiçi sosyal medya söz konusu olduğunda en etkili gruplar SJW sol ve alternatif sağ gruplara indirgenebilir, anti-entelektüelliğin her iki tarafta da yaygın olduğuna inanıyoruz, bu nedenle sitemiz daha “merkezci” olacaktır. Eğer beğenirsen Buraya biraz kripto bağışlayabilirsiniz.

Ayrıca, teslim olmak için bu denizaltına saldıran TMoR ve shills’in adamlarını da çağırıyorum. Para ya da ilgisizlik olsun, bize saldırmanıza neyin sebep olduğunu bilmiyorum, ancak PR firmalarının nasıl çalıştığını ve insanlara kitlesel propagandalarını nasıl zorladıklarını gerçekten anlıyorsanız, o zaman bunun ne kadar zor olacağını bilmelisiniz büyük şirketlerin arkasındaki insanlar yenilecek. Komplo topluluğuna sürekli saldırılar bunu daha da zorlaştırıyor. Kusurlarımız olduğunu kabul ediyorum ama kimse mükemmel değil. Öyleyse bize bunu neden yaptığınızı, kimin için çalıştığınızı ve onları herhangi bir şekilde ifşa edebileceğinizi söylerseniz, eminim hepimiz bunu takdir ederiz!

Eminim hepiniz fark etmişsinizdir, ancak bir bilgi savaşının ortasındayız.

Author

41 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 92

3. Kırklareli merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 14:29:24

4. Tunceli merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 16-02-2021 17:47:42

5. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Elazığ dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Mrb sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 428

7. Kırşehir dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Merhaba sayfanız inan ki iyi, sağolun , ziya – 163

8. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

9. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 108

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 346

11. İstanbul dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Merhaba sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım , ziya – 167

12. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 86

13. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 140

14. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 408

15. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, şukuladım

16. Antalya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-03-2021 02:53:38

17. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 267

18. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, sağolun

20. Malatya dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, saolun , Emine – 52

21. Adana dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, sağolun , emin – 131

22. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 179

23. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 40

24. Kocaeli merkezden ben gaye. Selamlar sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 30-04-2021 01:18:03

25. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 67

26. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 44

27. Bartın merkezden ben Emine. Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-05-2021 23:56:08

28. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 121

29. Burdur merkezden ben banu. Slm sayfan inanılmaz iyi, saolun 03-06-2021 21:15:10

30. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanki iyi, teşekkürler 06-06-2021 18:01:36

31. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

32. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. Ordu dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 121

34. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Mrb siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 267

35. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 387

36. Niğde dan kimler var. [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. . Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 155

37. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 18-07-2021 05:51:53

38. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 428

39. Bu konu : ” [Meta] Komplo topluluğu harekete geçmeli. Reddit, yeni savaş alanı Saidit.net ve bilgi savaşı hakkında. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki mükemmel, tebrikler , ziya – 470

40. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, tebrikler 25-07-2021 22:27:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link