Kategoriler
Genel

[Meta] Medya barışçıl protestocular hakkında konuşmak istemiyor.

İnsanları otomatik tüfeklerle capitol basamaklarına ekleyebilir, bir resim çekebilir ve bunu bir anlatı olarak kullanabilirler. Bunu yapabilirler, yapıyorlar. Bizi ayırmak için bir MAGA şapkasını reddettikleri gibi, şimdi bizi ayırmak için kullandıkları taktikle aynı. Bu virüsün politik etkisi, virüsün şimdiye kadarkinden daha fazla yayılıyor.

Toplanmayan bir şeyi protesto etmek istiyorsanız terörist sayılırsınız. İnsanlar bunu neden protesto edemiyorlar ama savaşları protesto edip yüceltilebiliyorlar? Medya görünmez bir düşmanı ister, sadece satmaz, aynı zamanda bizi daha da böler.

Herhangi bir mantık olmadan, bir virüsü protesto eden insanlar Trump taraftarlarını kullanan ırkçı silahlardır. Temas ettiğim herkes bunların hepsini abartılı buluyor. Hiçbiri virüsün sahte olduğunu düşünmez, ancak medyanın korkuyu beslediğini hemen kabul ederler. Reddit, bir adamı uzun zaman önce medyayı çiğnediği için övüyordu, ancak şu anda bunu yapan protestocular “ırkçı Karens”.

Yaparsak lanet olsun, eğer yaparsak lanet olsun. Sanırım medya bile bizi bölmek istediğinden daha açıktı.

“[Meta] Medya barışçıl protestocular hakkında konuşmak istemiyor.” için 17 yanıt

Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 11:58:39

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 10-05-2020 05:25:54

Ordu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 22:23:03

Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım 20-05-2020 22:38:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir