[META] Neden burada olduğunu biliyorum

Haber makalelerine bağlantılar içindir.

CBS, Fox News, NPR, NBC, Vanity Fair, Politico ve The NY Times’a başka nerede harika bağlantılar bulacaksınız?

Peki ya size bir kullanıcının daha fazlasını aldığınızdan emin olmak için birden çok hesap kullandığını söylesem?

u / IFuckSongs ve u / AwayThrow998877 aynı kişidir. Ve her gün düzinelerce haber makalesi ile görüntüleri spam ediyorlar.

Belki onların görüşlerine katılıyorsunuz.

Ama komplolarla bir ilgisi varmış gibi davranmaya bile zahmet etmeden sadece haber makaleleri yayınlamanın doğru olduğunu düşünüyor musunuz?

Altlara spam göndermek ve gerçek komploları tartışan diğer konuları kaydırmak için birden fazla hesap kullanmanın uygun olduğunu düşünüyor musunuz?

u / AwayThrow998877 bir keresinde şöyle dedi:

Son gün içinde altı kez veya yaklaşık dört saatte bir mesaj gönderdim. Burada her gün yüzlerce gönderi var. Bu spam tam olarak nasıl oluyor?

Ancak alt hesaplarında kaç gönderi yaptıklarını belirtmediler.

Bana inanmayın. Güzel, neden yapmalısın. Ne söyleyeceklerine bir bakalım:

u / AwayThrow998877

Bu denizaltı, New’e göz atan ve Tanrı Emporer’ına karşı herhangi bir şeyi unutulmaya yüz tutan, koordineli bir Trump yanlısı kullanıcı ekibine sahip. Örnek için gönderi geçmişime bakın.

u / IFuckSongs

Trump dalkavuklarının “TDS” veya “Orange Man Bad” diye bağırması, Trump’ın gerçek başarısızlıklarına ve eksikliklerine eleştirel bir gözle bakmaktan çok daha kolay.

Tanrı İmparatorları hakkında kötü bir şey dinlemek istemiyorlar.

u / AwayThrow998877

Qanon, Jim Watkins’dir.

u / IFuckSongs

Q, Jim Watkins.

u / AwayThrow998877

Tanrı, bizi dört yıl daha Trump’ın kötülüklerine karşı uyarmak için bu tekneleri batırıyor.

u / IFuckSongs

Ruhun için dua ediyorum. Tanrı, Trump’tan nefret eder. Tanrı bizi uyarıyor.

Yeterli kanıt yok. İkna etmesi zor birisin. Bakalım onlar manzaralara her ikisi de bağlama:

Bunlar daha belirsiz olanlardan sadece birkaçı; hepsini listelersem bütün gün burada olurduk.

axios.com

vanityfair.com

politico.com

theguardian.com

huffpost.com

thehill.com

dailymail.co.uk

Her iki hesap arasında 150’den fazla gönderi yaptılar, çoğunlukla sadece makalelere bağlantılar. Her iki hesap sadece r / komplo içinde yayınlayın.

u / IFuckSongs’un en sevdiği kelime: Trump, kullanılmış 139 kez

u / AwayThrow998877 en sevdiği kelime: Tahmin ettiniz: Trump, kullanılmış 172 kez

“[META] Neden burada olduğunu biliyorum” üzerine 32 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-09-2020 20:43:26

2. Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 10-09-2020 20:43:56

3. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 21:50:14

4. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım 10-09-2020 21:55:01

5. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-09-2020 21:55:17

6. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 00:14:31

7. Sinop merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 11-09-2020 02:16:33

8. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, face de paylaştım 11-09-2020 11:14:03

9. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-09-2020 11:14:08

10. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım 15-09-2020 22:00:42

11. Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, şukuladım 19-09-2020 19:49:17

12. Adana merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 15:22:21

13. Düzce merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:30:16

14. Ordu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 07-10-2020 16:35:28

15. Bu konu : ” [META] Neden burada olduğunu biliyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, şukuladım , elif yılmaz – 180

Yorum yapın