Neredeyse internet ve televizyon bazılarımızı bu şekilde koşullandırmış gibi hissediyorum. Ama biliyorum ki beynimi okumada daha iyi olacak şekilde eğitebiliyorum ve kısa dikkat sürem için bir mazeret yok. Kaçırdığım bir şey bir bilgisayara sahip olmak. Bir bilgisayarda, birden çok sekmenin açık olması, not alması ve düşüncelerimi düzenlemesinin daha kolay olduğunu düşündüm. Bunu cep telefonunda çok daha zor buluyorum.

Meta gönderi için üzgünüm. Vikipedi hakkında bazı şeyleri araştırmaya çalışıyordum (pro ipucu: sayfaların düzenleme geçmişini kontrol etmek için ne tür bilgilerin ele alındığını görmek için) ve her zaman sonunda bunalmış hissediyorum çünkü okumak istediğim birden fazla makale buluyorum. Bilgileri iyi filtrelemediğimi hissetmeye başladım ve makalelerin çok fazla yararsız kısmını okuyorum.

Author

137 Comments

1. Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, teşekkürler 16-05-2020 21:06:13

2. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 19-05-2020 16:53:30

3. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-05-2020 21:37:35

5. Mersin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-05-2020 01:50:12

6. Bilecik merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 31-05-2020 11:51:34

7. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız harbiden çok iyi, sağolun 12-06-2020 01:47:29

10. Karaman merkezden ben ziya. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 03:41:23

11. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Samsun merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-06-2020 10:06:40

13. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-06-2020 21:10:43

15. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, saolun 01-07-2020 05:47:37

16. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

17. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

19. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

20. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

21. Amasya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun 14-07-2020 22:31:03

22. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 23:09:01

23. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. Kastamonu merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 08:59:27

25. Balıkesir merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 14:36:43

26. Mrb web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

27. Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-07-2020 04:50:44

28. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-08-2020 17:41:31

29. selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım

30. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 22:26:55

31. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

32. Gaziantep merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, teşekkürler 10-08-2020 20:12:22

33. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-08-2020 12:47:19

34. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

35. Mardin merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-08-2020 18:13:34

36. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

37. Kütahya merkezden ben doruk. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 31-08-2020 08:04:06

38. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-09-2020 03:27:53

39. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa cidden güzel, sağolun 05-09-2020 22:10:09

40. Amasya merkezden ben banu. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 13:22:49

41. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

42. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

43. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, face de paylaştım

44. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım

45. Düzce merkezden ben mehmet. Mrb web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-10-2020 23:18:59

46. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

47. Aksaray dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, şukuladım , – 242

48. Çanakkale dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 85

49. Kırklareli merkezden ben banu. Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-11-2020 01:04:00

50. Ankara dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selamlar web siten vallaha güzel, teşekkürler , emin – 500

51. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 18-11-2020 23:00:09

52. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 234

53. Amasya dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım , ahmet – 428

54. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 449

55. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

56. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 462

57. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 26-11-2020 21:11:22

58. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler

59. Gaziantep dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Mrb sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 14

60. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 62

61. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

62. Niğde dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 53

63. Niğde merkezden ben ziya. Selam sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:23:15

64. Muş merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:38:22

65. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım

66. Mardin merkezden ben doruk. Merhaba web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:16:05

67. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 177

68. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 488

69. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 15:03:51

70. Elazığ merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 05-01-2021 05:14:01

71. Çankırı dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 379

72. Bursa merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-01-2021 21:46:17

73. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 304

74. Trabzon dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Merhaba web sitesi cidden güzel, sağolun , mehmet – 66

75. Hakkari merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 16:11:52

76. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 19-01-2021 03:07:50

77. Selam web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

78. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, face de paylaştım

79. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 281

80. Denizli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 03-02-2021 05:48:45

81. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 192

82. Edirne dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 263

83. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 397

84. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 229

85. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, saolun , ziya – 185

86. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 03-03-2021 21:00:34

87. Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım 04-03-2021 14:25:42

88. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

89. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 18-03-2021 09:23:40

90. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 154

91. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 46

92. Siirt merkezden ben hatice. Mrb web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 09-04-2021 17:07:17

93. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Slm sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 403

94. Diyarbakır dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 53

95. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 340

96. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 191

97. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz valla güzel, facebookta paylaştım

98. Van dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Mrb paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler , ali – 301

99. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

100. Konya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-05-2021 15:35:21

101. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 05:43:39

102. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 337

103. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, şukuladım

104. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan vallaha iyi, sağolun 25-05-2021 11:41:01

105. Uşak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-05-2021 10:58:36

106. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

107. Burdur merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-05-2021 02:55:55

108. Yalova merkezden ben banu. Selam web sitesi süper ötesi iyi, saolun 29-05-2021 21:52:34

109. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 292

110. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 217

111. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 05-06-2021 12:03:09

112. Manisa merkezden ben ziya. Slm web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 05-06-2021 20:45:51

113. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

114. Van merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 07:44:13

115. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun

116. Balıkesir dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . Selamlar paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 81

117. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 107

118. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , hatice – 486

119. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , memo – 32

120. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 235

121. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

122. Giresun dan kimler var. [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 19

123. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 34

124. Bu konu : ” [Meta] Okumada nasıl daha iyi olabilirim? Vikipedi’de bile çok ezoterik bilgi var. Ama bu yorgun hissi hissetmeden veya odağı kaybetmeden birkaç paragraftan fazlasını okuyamıyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 39

125. Çanakkale merkezden ben emin. Slm paylaşım valla hayran edici, saolun 01-08-2021 07:41:49

Reply To Emine Cancel Reply

Lütfen Paylaşın !

close-link