Yayınınızı silmeden neredeyse her şeyi paylaşabileceğiniz az sayıdaki yerden bir komplo olduğunun farkındayım; ancak, saçmalıkların miktarı kontrolden çıktı ve ilginç konuların karmaşa içinde kaybolması çok kolay. Bu yüzden modların, ilgilendiğiniz gönderileri en kolay şekilde bulabileceğiniz ve umursamadığınız gönderileri görmezden gelebileceğiniz yeniye göre sıralama sürecini kolaylaştırmak için bazı gönderi seçenekleri sunmasını öneriyorum.

Ted Talk’uma geldiğiniz için teşekkür ederim.

Author

29 Comments

1. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 182

3. Mrb web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım

4. Van dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 359

5. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

6. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. Kırşehir merkezden ben . Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 01-02-2021 16:41:20

8. Bu konu : ” [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 235

9. Bilecik merkezden ben Emine. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 16:59:45

10. Kırıkkale dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Merhaba herkese sayfan inanki güzel, teşekkürler , Emine – 426

11. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 04:18:06

12. Bu konu : ” [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , memo – 316

13. Kırıkkale dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 151

14. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-02-2021 00:48:52

15. Muş dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Slm siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 43

16. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

17. Erzurum dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 212

18. Çorum dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 55

19. Ağrı dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . selamun aleyküm sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 44

20. Selamlar web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Amasya dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Merhabalar siten cidden çok güzel, sağolun , emin – 483

22. İzmir dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 317

23. Bu konu : ” [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 56

24. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun 09-04-2021 10:39:21

25. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

26. Adana dan kimler var. [Meta] Öneri: Altları düzenlemek için yetenek sonrası seçenekleri (uzaylılar, doğaüstü, finans, politika, halk sağlığı vb.) Ekleyin . Selam web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 414

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link