Kategoriler
Genel

[Meta] Öneri: r / komplo tüm görsel yayınları yasaklamalıdır.

TLDR Altında

Feragatname: Tüm görüşler kendime aittir ve diğer modların görüşlerini temsil etmez.

Kural 6, “Mem yok … r / ConspiracyMemes kullanın. Diğer resim yayınları moderatörlerin takdirine bağlı olarak kaldırılabilir.” İfadeli ve zorunlu kılındığı gibi, bu durum öznel ve dolayısıyla uygulamasında eşit değildir.

Bu kural ilk olarak uygulandığında bir mod değildim, ancak haklı gerekçeler, memlerde alt izinlere izin verildiyse, doğası gereği reddit’in sıralama sistemine göre en üst düzeye çıkacakları ve OC gibi daha yüksek kaliteli içerikler boğacaklarıydı. veya iyi araştırılmış ve belgelenmiş makaleler veya videolar. Kuralın bu amacı uygulandığı ölçüde gerçekleştirdiğini düşünüyorum.

Yine de, reddit’in algoritması ve kullanıcı tabanı göz önüne alındığında, kural 6 ile bile, görüntü yayınları neredeyse her zaman r / komplodaki ilk 10 mesaja hakimdir. (R / komployu doğrudan ziyaret etmeyen aboneler için, herhangi bir zamanda bu alt bölümden yalnızca ilk 4 veya 5 yayını görürler.) Bunu yazarken, İlk 4 dahil olmak üzere ilk 10’un 8’i resim yayınlarıdır. Bunların hiçbiri kendi başına “mem” değildir, ancak komplolar hakkında herhangi bir tür veya ciddi bir araştırmayı temsil edip etmediklerine kendiniz karar verebilirsiniz.

Bu günlerde telefonlarında reddit’i bilgisayarlarda olduğundan daha fazla kişi ve kötü adamlarla Epstein’ın resimleri gibi sindirilebilir içeriği ziyaret ediyor du jour veya tweet’lerin ve haber makalelerinin ekran görüntüleri daha mobil katılım elde edecek. Bu nedenle, saygın (bazıları tarafından) deneyimli gazetecilerden ve komplo araştırmacılarından OC araştırması veya makale ve video yayınlayan herkes, daha yüksek katılım olasılığı olan resim yayınlarıyla rekabet ediyor.

Kullanıcılar genellikle nereye gittiğini merak ediyor. Gerçekten hiçbir yere gitmedi, sadece boğuldu çünkü reddit’in algoritmaları, iş çıkarlarında olduğu gibi, sinyalden ziyade gürültüyü arttırıyor.

TLDR: Teklifim basit, resim yayınlarını tamamen yasaklıyoruz. Moderatör tercihlerinde basit bir ayardır ve kural 6’nın ne anlama geldiği konusundaki belirsizlikleri giderir.

“İyi içeriği engelleme” ile ilgili endişeleriniz varsa,

• Alakalı bir fotoğrafsa, içeriği sağlayan bir makaleye bağlantı verin

• bir infografik ise, bunu yapan siteye bağlantı verin veya bir self.post’a ekleyin

• bir makalenin veya başlığın ekran görüntüsü ise makaleye bağlantı verin.

Bu, kaliteli içeriğe, algoritmik olarak adil olmayan bir avantaja sahip resim yayınlarıyla rekabet etmek yerine, ön sayfayı yaparken adil bir sarsıntı verir.

Cehennem, en azından şilin ve forum casuslarının oyunlarını yeniden düşünmeleri gerekecek;)

“[Meta] Öneri: r / komplo tüm görsel yayınları yasaklamalıdır.” için 42 yanıt

Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 09-05-2020 12:06:43

Muş merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-05-2020 22:04:40

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:14:26

Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun 14-05-2020 09:10:56

Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:11:08

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 21-05-2020 23:35:03

İzmir merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 09-06-2020 16:53:42

Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 08:17:28

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-07-2020 18:42:57

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim güzel, tebrikler 18-07-2020 17:32:05

Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-07-2020 21:16:10

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 07:31:47

Batman merkezden ben banu. Merhabalar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:45:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir