Hisse senedi pompalayan insanları dinlemek konusunda bir uyarı ve benim iki sentim. Bu bir Yatırım aboneliği değildir ve bir komplo abonesi hakkında yatırım tavsiyesi almak için biraz yeniden düşünülmüş bir kavramdır.

Yatırıma başlarken yaptığım en büyük hata, sosyal medya yatırım sitelerinde hisse senedi pompalayan insanları dinlemekti. DRYS stoğuna bakın. Her zaman büyük bir şey olacaktı. Her zaman “aya 🚀🚀🚀” idi. Ayrıca, hisse senetlerinin düşmesi iyi bir şeymiş gibi, ortalamanın düşürülmesini tavsiye ettiler.

Geriye dönüp baktığımda, bazılarının Drys’in dibe doğru bir yolculukta olduğunu ve pompacıların kar için insanları yanılttığını bildiğine inanıyorum. Ayrıca DRYS’nin pompanın arkasında olduğu görülüyor. Kârlar ve hisse senedi bölünmeleri hakkında içeriden bilgileri vardı ve CEO şüpheli.

Bu denizaltına pompalayan insanlar, bir pazar çöküşünün olup olmayacağını merak etmeme neden oluyor ve gerçekleşmeden önce mümkün olduğunca çok sayıda çanta tutucusu oluşturmak istiyorlar. Durum böyle olmasa bile, güvenmeye istekli olduğunuz tavsiyeye dikkat edin. Yatırımlar söz konusu olduğunda.

Author

17 Comments

1. Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Ordu merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım 28-01-2021 19:46:11

3. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” (meta) pompa ve boşaltma ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 336

5. Aydın merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler 30-01-2021 07:45:09

6. Bu konu : ” (meta) pompa ve boşaltma ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 446

7. Aydın dan kimler var. (meta) pompa ve boşaltma . Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 309

8. Bu konu : ” (meta) pompa ve boşaltma ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler , gaye – 125

9. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” (meta) pompa ve boşaltma ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 45

11. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. (meta) pompa ve boşaltma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 356

12. Kütahya dan kimler var. (meta) pompa ve boşaltma . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , ziya – 306

13. Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:07:14

14. Gümüşhane dan kimler var. (meta) pompa ve boşaltma . Slm web siteniz valla güzel, sağolun , gaye – 109

15. Yalova merkezden ben gaye. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 17:55:19

16. Bu konu : ” (meta) pompa ve boşaltma ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , – 372

17. Muş dan kimler var. (meta) pompa ve boşaltma . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link