Kategoriler
Genel

[Meta] Q mantığıyla ilgili sorunlar

Dürüst olmak gerekirse, Q’nun gerçek olduğunu umuyorum, çünkü içinde olduğumuza inandığım gerçeklikten çok daha iyi olurdu, ancak toplanmaz.

Öyleyse Q’nun gerçek olduğunu varsayarak başlayalım.

1. Derin devletin bunu şimdiye kadar bilmemesinin ve Trump’ın dahil olduğunu bilmemelerinin hiçbir yolu yok.

2. Eğer kendilerini gerçekten tehdit altında hissediyorlarsa ve Trump’ın hepsini tutuklamak için perde arkasında çalıştığını düşünürlerse, şimdi onu öldüreceklerdi. Geçen yılın herhangi bir noktasında ülkenin yarısının nefret ettiği 70 yaşındaki aşırı kilolu bir adam üzerinde kalp krizi silahı kullanmak, Epstein’ı maksimum güvenlik hapishanesinde serbest bırakmak / öldürmekten çok daha kolay görünüyor.

3. Trump’ın gerçekten kiri varsa ve bu yüzden onu öldürmekten korkuyorlarsa, o zamana kadar insanları tutuklamalıyız. Bu noktada derin devlet, becerdin olduklarını ve sahip oldukları suçlayıcı bilgileri sildiklerini bilecek ve ileride suçlayıcı herhangi bir şeyden kaçınmak için çok dikkatli olacaktır. Zaten maruz kalan insanları daha büyük balıkları açmak ve yolumuza çıkarmak için almak için sahip olduğumuz bilgileri kullanmalıyız.

4. Tüm bu kirlere sahip olsaydık neden halkı bilgilendirmiyoruz? Medyanın bölünmesini / beyin yıkamasını nasıl daha iyi bir seçenek haline getirir. “Sheeple gerçeğe hazır değil” argümanı olduğunu biliyorum, ancak Katolik Kilisesi / Epstein pedo halkalarını iyi ele almalarının tek nedeni buysa ve medyaya beyin yıkama veya mazeretler (derin sahte) yapmak için daha fazla zaman vermek kötü görünüyor Fikir

… notarobot210 tarafından gönderildi
[comments]

“[Meta] Q mantığıyla ilgili sorunlar” için 41 yanıt

Bitlis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 23:31:00

Şırnak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:11:28

Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:46:21

Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:46:43

Yalova merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:46:52

Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 22-05-2020 00:58:42

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 13-06-2020 00:52:30

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun 13-06-2020 22:31:45

Rize merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 04:18:25

Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 03:20:43

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım 07-07-2020 14:39:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir