[META] Reddit 2020: İnsanlar kendilerini ‘rahatsız edici’ hissetmelerini sağlıyor

Uygunluk hunisi durdurulamaz. Sık sık arkanıza yaslanıyorum ve neden belirli bir konuda cevap vermeden kötüye kullanıldığımı merak ediyorum.

Bugün başka yerde neler olduğunu görmek için r / komplo dışında bir gezintiye çıktım. Ben rahatça Reddit ölür / bir noktada seppuku taahhüt kadar bu alt ile kalacağım diyebilirim.

Kısa bir süre önce, r / nba ile ilgili olarak, oyuncularından birinin (Michael Porter Jr.), ESPN’nin yanıt / projeksiyonları bildiğimiz zaman, COVID histeri / tutarsızlıklarını sorgulama hakkı içinde olduğu yönünde olumsuz tepki verdim. / öneriler HERHANGİ BİR şeydi ama 4+ aydır tutarlı. MSM anlatısı bu tutarsızlıkları / ikiyüzlülüğü sorgulamaktır “komplocu”.

Makul, rasyonel, çılgın olmayan düşünme, kelimenin tam anlamıyla bozuk / yanlış bir grup düşüncesine yol açar (ve iş parçacığı bu şekilde çözülür)? En güçlü Demokrat arkadaşlarımın çoğu, pandemik reaksiyonun yayılmasıyla balık gibi kokuyor.

Ne olacağını bilerek, ayrıntılı bir yanıt yazdım ve hiç kimsenin reklam hominem saldırılarının dışında gerçekten etkileşime girmediğini izledim.

Bazı insanlar uyanık olmak istemez. Çünkü bazı Reddit, dış dünyayla olan tek bağlantısı (bu yüzden kabileler, topluluklar, aidiyet, vb.) Benim yaşadığım ama asla parmağımı buraya koyamadığım bir fikirle yüzleşiyor; En çok indirdiğim bazı şeyler cevapsız geliyor (ve bu ışık doğrulama yapıları nedeniyle, daha sonra gelen ve “oh, -7?” diyen insanları bulmalısın. .”

Bu benim yerimin her yerinde ama beni Twitter (kalpler / RT’ler), Facebook (emojiler, beğeniler) vb. Ve insanların görünüşte yaşadığı bu mağara adamı seviyesi doğrulama yapılarını düşünmeye itti – kalabalık veya mafya ile.

“[META] Reddit 2020: İnsanlar kendilerini ‘rahatsız edici’ hissetmelerini sağlıyor” üzerine 24 yorum

1. Adana merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2020 20:29:20

2. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 01:09:01

3. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 01:17:26

4. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 05-09-2020 23:46:17

5. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 26-09-2020 14:23:19

6. Çankırı merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 10:35:29

7. Ağrı merkezden ben gaye. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:23:19

8. Manisa merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 21-10-2020 05:40:26

Yorum yapın