Saçma asimetri ilkesi olarak da bilinen Brandolini yasası, yanlış, aldatıcı veya başka türlü yanıltıcı bilgileri çürütmenin zorluğunu vurgulayan bir internet atasözüdür: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, onu üretmekten çok daha büyüktür.” Vikipedi

Bahsedilen yasa bu alt konuda son derece alakalı görünüyor.

Author

35 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun , mehmet – 78

2. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 148

3. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 137

4. Samsun merkezden ben doruk. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 03-06-2021 07:51:36

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 274

6. Gümüşhane merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, şukuladım 04-06-2021 23:56:43

7. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 394

8. Kilis merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, şukuladım 14-06-2021 17:41:43

9. Çorum dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . Merhabalar siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 455

10. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 186

11. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 311

12. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 24-06-2021 08:12:19

13. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Van merkezden ben Emine. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2021 06:15:08

15. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . Selam web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 251

16. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Düzce dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . Slm siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 237

18. Bitlis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-07-2021 22:48:06

19. Ağrı merkezden ben memo. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-07-2021 12:15:40

20. Merhaba herkese siten valla güzel, teraziye tıkladım

21. Artvin dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 430

22. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2021 09:19:38

23. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selam sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 341

25. Rize dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 178

26. Uşak dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . selamun aleyküm sayfa cidden çok güzel, tebrikler , ziya – 277

27. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 05-08-2021 20:34:25

28. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 150

29. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siten inan ki mükemmel, saolun 03-09-2021 07:04:15

31. Denizli dan kimler var. [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 221

32. Bu konu : ” [Meta] Saçmalık Asimetri Prensibi: “Saçmalıkları çürütmek için gereken enerji miktarı, ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 463

33. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment