[Meta]. Şu anda, Covid yüzünden BURADA HERKES, Hollywood’a karşı gerçek bir tavır alma şansına sahip. Sadece ürünlerini satın almayın.

Siyasi inançlar ne olursa olsun, neredeyse herkes burada Hollywood’da ve tüm pedofillia’da haklı bir güvensizlik ya da düpedüz tiksinti var.

Eh, Covid yüzünden, hatta Eğer bir filmin vizyona girmesine izin verilir, kapasitesi azalmıştır. Yani buradaki herkes yapabilirse direnmek ne dürtü olursa olsun, çöplerini tüketmeyi düşünmenize neden olur ve özellikle arkadaşlarınızı ve ailenizi filmleri de boykot etmeye ikna edebilirseniz, büyük etki.

Ama orada durma akış hizmetlerini iptal edin ve müzik de satın almayın.

Bu, gerçekten maddi olarak canını yakmak Hollywood ve tek yapmamız gereken değil paramızı harca. Yine de bu parayı harcamanın çok daha iyi yolları var.

Lütfen bunu yaymaya yardım edin, yapabileceğiniz tek yol, sinema salonlarında mesafeli olsa bile salgınlar olduğunu iddia ederek tanıdığınız insanları korkutmak olsa bile … ne gerekiyorsa yapın.

“[Meta]. Şu anda, Covid yüzünden BURADA HERKES, Hollywood’a karşı gerçek bir tavır alma şansına sahip. Sadece ürünlerini satın almayın.” üzerine 17 yorum

1. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-09-2020 05:03:16

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, saolun 14-09-2020 09:20:38

3. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 18-09-2020 17:15:14

4. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamlar siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 01:48:43

5. Sakarya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, saolun 02-10-2020 09:31:04

6. Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-10-2020 11:43:10

7. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım 10-10-2020 23:21:29

8. Kırklareli dan kimler var. [Meta]. Şu anda, Covid yüzünden BURADA HERKES, Hollywood’a karşı gerçek bir tavır alma şansına sahip. Sadece ürünlerini satın almayın. . Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 211

9. Balıkesir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:27:03

Yorum yapın