[Meta] Tarihsel / olgusal komplolar ve komplo teorilerinin alt ve imajımızı nasıl etkilediği.

Tarihsel bir komplo içeren belirli bir araştırma görevini ortaya çıkardığımızda bazen düşman olan insanlar gördüm. Eminim ki, sadece akıl almaz teorilerin aşağıya itilmesi gerektiği fikrini itmek için yapılan bir psikopat, teorileri tartışmanın tek başına kötü olduğunu düşünmüyorum, tarihsel komploların yapmamız gereken yazı türü olduğuna inanıyorum. en çok odaklanmak. Düzenli medya bile tarihte birkaç komplo olduğunu itiraf ediyor, ancak yine de genel olarak çok güçlü bir komplo karşıtı anlatı için bastırıyorlar. Göstergebilim, kimlik politikası ve siyaset teorisini manipüle eden yönetici grupların bir kanıtıdır.

Ben teorileri veya fikirleri kendim eğlendirme fikrini eğlenceli bulurken, diğerlerinin yazılarının entelektüel bütünlüğünü önemsememesinden endişeleniyorum ve en saçma teorileri fanatik olarak destekliyoruz. “Tarihsel komploların var olabileceği, ancak komplo kültürü ve komploların kendilerinin pislik olduğu” fikrine yakıt eklendi.

Gördüğüm gibi, çevrimiçi çalışan siteler çevrimiçi olarak en azından sonunda kontrol ettiğimiz sitelerden hayatta kalmanın veya en azından yenmenin hiçbir yoluna sahip değiller, ancak o zaman bile, bu zaferin özgür konuşma için büyük bir kazanç olduğunu düşünürken, beni de günün sonunda gerçeğin büyük bir kısmının popülerlik yarışmalarını kimin kazanacağına karar vermesinden endişe ediyor. Temel olarak, bize kendimizi savunmak için büyük bir şans verirken, sadece tarafımıza daha fazla destek vererek, bilgi savaşının bir parçası olacağız.

Hâlâ online hükümete karşı çıkmanın değerini görüyorum. Sadece kendi başına direnmek uğruna.

“[Meta] Tarihsel / olgusal komplolar ve komplo teorilerinin alt ve imajımızı nasıl etkilediği.” üzerine 24 yorum

1. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 07-08-2020 02:54:59

2. Kütahya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım 24-08-2020 11:49:51

3. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 19-09-2020 12:58:07

4. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:23:02

5. Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 08-10-2020 00:48:04

6. Adana merkezden ben ali. Merhaba sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 11-10-2020 02:11:42

7. Bu konu : ” [Meta] Tarihsel / olgusal komplolar ve komplo teorilerinin alt ve imajımızı nasıl etkilediği. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 231

8. Şanlıurfa dan kimler var. [Meta] Tarihsel / olgusal komplolar ve komplo teorilerinin alt ve imajımızı nasıl etkilediği. . Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 402

9. Bu konu : ” [Meta] Tarihsel / olgusal komplolar ve komplo teorilerinin alt ve imajımızı nasıl etkilediği. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım , memo – 389

10. Siirt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-10-2020 18:09:06

Yorum yapın