Son zamanlarda Yeni Hayvanat Bahçesi’nde çok yalnız hissediyor. Her gün zar zor birkaç yeni gönderi görüyorum. Sürahi’ye geçtiğinizde, kelimenin tam anlamıyla mecazi anlamda her şeyi aptal yerine koyan bir saatte yüz yorumunuz var.

gönderen … dizzytinfoil
[comments]

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 200

2. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 11:56:27

3. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 140

4. Kırşehir merkezden ben doruk. Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 28-12-2020 15:45:09

5. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Sivas merkezden ben gaye. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 09-01-2021 10:25:57

7. Erzurum dan kimler var. Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 431

8. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

9. Afyon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 22-01-2021 20:32:22

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Tokat merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 02:15:16

12. Sinop dan kimler var. Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor . Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 116

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 357

14. Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 133

15. merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, şukuladım

16. Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 351

17. Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 457

18. Kütahya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler 14-03-2021 03:26:29

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 310

20. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun 15-03-2021 23:27:44

21. Muğla dan kimler var. Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor . Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 214

22. Manisa merkezden ben ziya. Selam web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 18:59:32

23. Adana merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 17-04-2021 09:52:43

24. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Meta: Yeni Kaydırma: Lonley Hissediyor. Üst Kaydırma: Aptal Hissediyor . Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 167

25. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link