Özellikle Reddit’in CEOS’unun maxwellhill’den çok memnun olduğunu düşünerek ..

“Varsayılan subreddits r / politics’in ilk moderatörlerinden biri, r / teknolojive r / worldnews, maxwellhill Reddit’e sekiz yıl önce katıldı ve hemen her forumun ayda yüzlerce haberin bağlantılarını içerdiğinden emin oldu. Bu, ortak kurucuları Alexis Ohanian ve Steve Huffman’ın bağlantı paylaşım web sitelerine insanların katkıda bulunmasını isteyen Reddit için çok önemliydi.. Reddit’in ön sayfasında görünen bu üç alt dizinin her birindeki en iyi gönderilerle ve her yeni Reddit kullanıcısının kayıt olduklarında abone olduğu ilk alt dizinler olarak sitenin meşgul görünmesi önemliydi “

https://www.dailydot.com/debug/reddit-maxwellhill-moderator-technology-flaw/

Ve CEOS, çocuklara bağırdığını da biliyordu.

https://www.thescottishsun.co.uk/news/5791061/reddit-ellen-pao-slammed-ghislaine-maxwell-abuse/

Ama oraya yayılacak her şey şirket!

Author

7 Comments

1. Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 15:53:20

2. Bu konu : ” [META]Çünkü büyük abonelerin çoğu Pedophile yöneticileri yüzünden özel oluyor! Belki de elit pedofillerle savaşan bir komplo subayı olarak diğerleriyle aynı mesajla özele gitmeliyiz? ” çok güzel. Slm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 213

3. Bu konu : ” [META]Çünkü büyük abonelerin çoğu Pedophile yöneticileri yüzünden özel oluyor! Belki de elit pedofillerle savaşan bir komplo subayı olarak diğerleriyle aynı mesajla özele gitmeliyiz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 207

4. İzmir dan kimler var. [META]Çünkü büyük abonelerin çoğu Pedophile yöneticileri yüzünden özel oluyor! Belki de elit pedofillerle savaşan bir komplo subayı olarak diğerleriyle aynı mesajla özele gitmeliyiz? . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 311

5. Kütahya merkezden ben ali. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 10-04-2021 01:52:27

6. Bu konu : ” [META]Çünkü büyük abonelerin çoğu Pedophile yöneticileri yüzünden özel oluyor! Belki de elit pedofillerle savaşan bir komplo subayı olarak diğerleriyle aynı mesajla özele gitmeliyiz? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 146

7. Batman dan kimler var. [META]Çünkü büyük abonelerin çoğu Pedophile yöneticileri yüzünden özel oluyor! Belki de elit pedofillerle savaşan bir komplo subayı olarak diğerleriyle aynı mesajla özele gitmeliyiz? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , ahmet – 358

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link