Kategoriler
Genel

[Meta]Eğer bir şey anlamıyorsanız aşağı inmeyin, sadece devam edin ve zevk almak için o bölgeyi bilen birine bırakın.

Bu forum hakkında beni rahatsız eden bir şey, tüm aptal cahil çocuklar.

Örneğin, güllerin savaşı hakkında o kuru kıç bilgisini gönderen bir poster … onları bir süredir takip ediyor ve dinliyor. Bilgi budur.

Yeni bir seri başlattılar ve Melchizedek başlığındaydı ve bazı aptal moron 10 saniyeden daha az bir sürede onu düşürdü ve “bu keski dick wtf, omg” vb.

O zaman Melchizedek’in sırasını ve İsa’nın önemi ve ilişkisi vb. Anlayan insanlara sahipsiniz ve böylece bu insanlar yeni neofitin cahil taciz nedeniyle yeni şeyler yapıyorlar?

Bakın bu sadece bir örnektir, ancak yeni ve inatçı takip eden ve anlamadığınız şeyler hakkında palyaço yorumları yapan bu kişilerden biriyseniz, özel ilgi alanlarına sahip diğer kişilerin içeriğin tadını çıkarabilmesi için bu boktan kurtulmalısınız.

Sen lanet bekçiler değilsin ve kutsal bok bu iyi bir şey çünkü hayat deneyiminin uzunluğu ve kalitesi nedeniyle aslında ne kadar az bilgeliğin olduğunu bile anlamıyorsun, sadece anlamadığın bile değil nasıl bir şey bilmek … sen sadece “linkler” hakkında bilgi anlayan ve sadece “911 sonrası” var olan lanet acıklı bir robotsun tüm gerçeklik anlayışınız yanlış ve özgürlük ve iyi olan her şey için tehlikeli.

Bu yazının herhangi bir yere gitmesini beklemiyorum, sadece kendi sınırlı küçük beyinlerine ve diğerlerinin zihinlerini manipüle etme ve kontrol etme girişimlerinde anlayışlarına dayanan bilgileri kontrol eden insanlara bok konuşmak istedim.

“[Meta]Eğer bir şey anlamıyorsanız aşağı inmeyin, sadece devam edin ve zevk almak için o bölgeyi bilen birine bırakın.” için 15 yanıt

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-07-2020 12:50:44

Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-07-2020 07:03:26

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 17-07-2020 01:18:47

Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 09:18:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir