[Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak

Bu yüzden komplo kuran birçok şüpheli gibi ben de zavallı bir herifim.

Benim için, 20 yıl boyunca dünyanın gerçek durumunu öğrenip deneyimledikten sonra, ülkem, genel olarak medeniyet, ki inanmamız gerekenden çok, çok farklı, artık köle olamam. büyük şirketler.

Hayatım boyunca gazetecilik, grafik tasarımı, fotoğrafçılık, felsefe, metin yazarlığı, mutfak sanatları ve diğer her türlü eğlenceli alana sapan BT’de bulundum.

Çoğunlukla, en büyük danışmanlık ve muhasebe firmalarının, bankaların ve hatta çalıştığım daha güzel işletmelerin bazılarının kölesi oldum, yine de yöneticilerimizin olduğu bu yapay olarak oluşturulmuş hiyerarşiye yerleştirildim ve beceri ve karar vermenin birbirinden ayrıldığı işçiler.

Artık bir günlük iş bulamıyorum, gerçi muhtemelen zorunluluk yüzünden buna zorlanacağım.

Deneyimlerimin burada çok benzersiz olduğunu düşünmüyorum.

Beceri setimi kendime ve diğer herkese fayda sağlayacak şekilde kullanmanın her türlü yolunu araştırıyorum. Sanırım çoğumuz da değerli şeyler yapabilirim.

Ancak bu karmaşık, zorlayıcı yapılara sarılmış durumdayız ve Amazon’a gidip ihtiyacımız olanı satın almak yerine, ticaret yapmak ve birbirimize yardım etmek için en zor anları yaşıyoruz.

TPTB’nin gücü, çoğumuz da dahil olmak üzere çoğunluğun, vergilendirme ve ücret baskılamasından sonra kalan yetersiz araçları kasalarına dökmesinden kaynaklanıyor.

Peki, bunun yerine birbirimizle ticarete başlamaya ne dersiniz?

Ve hayır, bu bir “komplo yazısı” değil, ama sanırım birbirimizi maddi bir şekilde desteklemenin yollarına bakmamız gerekiyor.

Onlar, kim olurlarsa olsunlar, gerçekte insan varlıkları arasında işbirliğini ve ticaretini boğmaya gidiyorlar; bireyler, küçük işletmeler, hatta komşular arasında. Kahretsin, tamirci arkadaşım arabamı tamir ederse ve ben onun bilgisayarını tamir edersem veya ona bir web sitesi kurarsam, IRS versiyonumuzun peşimden gelme riskini alacağım.

Nasıl birlikte olabileceğimiz ve bireyler olarak harcamalarımızı kârların ellere geçeceği, en azından biraz anlayış paylaşan, merkezileştirme, baskı, tekelleşme gibi bir şekilde harcamalarımızı yönlendirmeye başladığımız konusunda hoş, yapıcı bir tartışma istiyorum. ifade özgürlüğünün bastırılması vb. korkunç fikirlerdir.

Sahip olduğumuz ve harcadığımız az miktardaki para ve değerli şeylerin, insanların tarif edilemez potansiyellerini yaşadıklarını görmektense, hükmetmek ve kontrol etmek isteyen oligarkları finanse etmek yerine birbirimizi desteklemeye doğru gittiğinden emin olmalıyız.

Ne düşünüyorsun?

“[Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 445

2. Bu konu : ” [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 178

3. Kars dan kimler var. [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak . Selamlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 493

4. Bu konu : ” [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 16

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:12:13

6. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-01-2021 13:06:36

7. Ağrı dan kimler var. [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak . selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 454

8. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 24-01-2021 17:34:16

9. Edirne merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 25-01-2021 12:02:17

10. Samsun dan kimler var. [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak . Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 494

11. Edirne merkezden ben banu. Slm paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım 08-02-2021 07:54:07

12. Bu konu : ” [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 21

13. Bu konu : ” [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 48

14. Ordu dan kimler var. [Metakinda]: Harcamalarımızı KOBİ’lere, Bireylere ve Özellikle Otoriterlere Karşı Olanlara (veya onlara ne isim vermek istiyorsak) kaydırmak . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 499

15. Kars merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-02-2021 14:07:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link