Yani, ben bir doktorum ve Hidroksiklorokin ve Azithro kombinasyonu hakkında son derece umut verici çalışmalar buldum … Unutmayın, bunlar jenerik ilaçlar, ihtiyacı olanlara üretmek ve dağıtmak için ucuz.

Bugün, bir doktor FB grubunda, bu iki twitter hesabından ekran görüntüleri gördüm:

https://twitter.com/jigneshpatelMD/status/1241498122318200832

https://twitter.com/JesseYisachar/status/1241385188485185543

Doktor twitter hesaplarından (geçmişi olmayan, biri olmayan) HCQ + Azithro ile nasıl çalıştıkları ve Gilead ilaç firmasının bu konuda herhangi bir etkinliği olmadığı kanıtlanmış * deneysel * ilaç Remdesivir'de üretimi artırması için yalvarıyorlar nokta … aka $$$$

Bu noktada yaygın yanlış bilgiler olduğunu biliyorum ve gerçeğin ne olduğunu bilmiyoruz. Ancak kanımın soğumasını sağlar, bir ilaç şirketinin muhtemelen doktorları KNOCK'a potansiyel etkili bir tedavi ödemesi ve kendi pahalı / deneysel ilaçlarını tanıtmasıdır. Birçok doktor bu mesajları gördü ve cevap verdi ve şimdi hastalığı nasıl tedavi ettiklerini değiştirebilir. Bazı yorumcular şüphelerini dile getirdiler. Ben dehşete kapıldım.

Author

132 Comments

1. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 17:17:34

2. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 22-03-2020 18:57:38

3. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

4. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım

6. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, sağolun 30-03-2020 03:36:08

8. Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım

10. Isparta merkezden ben banu. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-03-2020 03:36:28

11. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-04-2020 07:19:57

12. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

14. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Ankara merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-04-2020 07:48:12

16. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler 07-04-2020 13:46:10

18. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

20. Mersin merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 15-04-2020 05:35:49

21. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, face de paylaştım

22. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun

23. Düzce merkezden ben ziya. Mrb sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 05:00:59

24. Muğla merkezden ben ziya. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2020 10:10:22

25. Denizli merkezden ben ziya. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-04-2020 20:00:48

26. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

27. Kütahya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, şukuladım 03-05-2020 20:21:18

28. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

29. Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

30. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 08-05-2020 21:39:50

31. Hatay merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-05-2020 09:09:20

32. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

33. Merhaba web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

34. Bolu merkezden ben banu. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun 07-06-2020 04:36:48

35. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

36. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

37. Slm paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım

38. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 18-06-2020 08:54:09

39. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 20:02:07

40. Nevşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teşekkürler 04-07-2020 04:58:40

41. Tokat merkezden ben doruk. Selam siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-07-2020 02:25:03

42. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

43. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 21-07-2020 07:00:06

44. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

45. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-08-2020 16:08:46

46. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 11-08-2020 11:58:08

47. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım

48. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 04:17:14

49. Malatya merkezden ben ali. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 16-08-2020 15:50:56

50. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

51. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 19-08-2020 03:57:57

52. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 19-08-2020 09:48:09

53. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-08-2020 11:43:21

54. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

55. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

56. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 17:10:39

57. Rize merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, teşekkürler 03-09-2020 08:31:12

58. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun 10-09-2020 00:44:53

59. Merhabalar sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

61. Muş merkezden ben banu. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-09-2020 13:28:18

62. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 08:06:32

63. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz valla iyi, şukuladım 02-10-2020 11:34:45

64. Afyon merkezden ben doruk. Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-10-2020 13:29:11

65. Kütahya merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 16-10-2020 14:40:06

66. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler

67. Balıkesir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-10-2020 01:40:58

68. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 413

69. İzmir dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 483

70. Erzincan dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 95

71. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 90

72. Sinop dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 97

73. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

74. Bilecik dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 271

75. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 79

76. Diyarbakır dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun , gaye – 433

77. Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, facebookta paylaştım 19-12-2020 12:52:13

78. Tunceli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 18:10:08

79. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Merhaba siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 426

80. Bilecik dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Merhabalar siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 453

81. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

82. Zonguldak dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 396

83. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

84. Sinop dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 86

85. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler

86. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 24-01-2021 00:38:01

87. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

88. Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Mrb siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 221

90. Ankara merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler 16-02-2021 01:43:07

91. Gümüşhane merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 20-02-2021 17:40:46

92. Kars merkezden ben memo. Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 25-02-2021 11:06:05

93. Giresun merkezden ben emin. Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-02-2021 16:13:52

94. Zonguldak dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, tebrikler , ziya – 71

95. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler

96. Hakkari dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Merhaba sayfan vallaha çok iyi, saolun , mehmet – 438

97. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 452

98. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 112

99. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 206

100. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 392

101. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 14:36:10

102. Kilis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-04-2021 15:55:50

103. merhaba arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

104. Mardin dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 112

105. Yalova dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , gaye – 81

106. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 355

107. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

108. Aydın dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 288

109. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

110. Elazığ dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , banu – 208

111. Afyon dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 396

112. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

113. Uşak merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 18-05-2021 22:40:41

114. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 30-05-2021 20:29:15

115. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 457

116. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

117. Bu konu : ” Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 280

118. Bingöl dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 304

119. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler

120. Niğde merkezden ben memo. Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 08-06-2021 00:19:59

121. Kastamonu dan kimler var. Mevcut CoVid Tedavilerini deviren ve İlaç şirketi Gilead ve çok pahalı ilaçlarını tanıtan çok sayıda şüpheli doktor Twitter yayını dolaşıyor . Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link