Hala ‘serbest piyasa’ diye bir şey olduğunu düşünüyorsanız, sadece LOL. Kelimenin tam anlamıyla tüm büyük şirketler ve kurumlar, gündemlerini uygulamak için birlikte çalışıyorlar. Hiç rekabet etmiyorlar. Kurumsal bir faşist rejim yaratmak için birlikte çalışıyorlar. Serbest piyasa rekabeti bir efsanedir. Belki başlangıçta insanlar rekabet eder, ancak bir süre sonra büyük oyuncular için bunun yerine sadece işbirliği yapmaktan daha fazla fayda sağladıkları aşikar hale gelir.

26 Comments

1. Gaziantep merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-08-2021 01:40:25

2. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 396

3. Gaziantep dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 430

4. Çanakkale dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 72

5. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 184

6. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim iyi, saolun , banu – 21

7. Tokat dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 295

8. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 138

9. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-08-2021 00:17:58

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 223

11. Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 14-08-2021 05:08:58

12. Ağrı dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 121

13. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , ziya – 487

14. Isparta dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Mrb sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 238

15. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Hasan – 397

16. Batman dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Selam siteniz harbiden güzel, şukuladım , ali – 123

17. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Selam siten inan ki mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 337

18. Ardahan dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 275

19. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan inanki güzel, şukuladım 28-08-2021 04:24:41

20. Bu konu : ” Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 416

21. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 285

22. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Karabük dan kimler var. Mevcut durum liberteryenizmi/serbest piyasa ideolojisini yok ediyor . Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, tebrikler , – 147

Write A Comment