İki hafta önce Kaliforniya’dan memleketime, Teksas’a döndüm. Ve gerçekten ilginç bazı şeyleri not ettim. Bunları düşünmeye başladığımı söylemem yeterli:

1. Mevcut hükümet polisi karalamak istiyor

2. Mevcut hükümet silah haklarını elinden almak istiyor

3. mevcut sınır durumu ürkütücü görünüyor.

Tüm korumamız (polisler, silahlar) tam anlamıyla alınıyorsa. Anarşiye doğru ilerlemiyor muyuz? Eyalette daha fazla sahtekarlığı teşvik etmeyecek mi? Dikkat edilmesi gereken bir şey, Teksas’ın gerçekten de durumun ağırlığını hissetmesidir. Benim bölgemdeki insanlar paranoyak, silahlar yüzünden değil, sınır kontrolünün gerilediği ve federal hükümet polisi karalamayı planladığı için.

Dem-reps kavgası başlatmak için burada değilim. Fakat mevcut sistem kaotik bir anarşi yaratmakla ilgileniyor mu? Yardım edemem ama bunu defalarca düşünün.

28 Comments

1. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 424

2. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler 10-05-2021 19:55:55

3. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 2

4. Bilecik dan kimler var. Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 193

5. Van dan kimler var. Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler , Aylin – 484

6. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 333

7. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

8. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Muş dan kimler var. Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? . Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 344

10. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, linkedinde paylaştım

11. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 09-06-2021 04:07:28

12. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhabalar siten yeminle hayran edici, teşekkürler 09-06-2021 12:24:18

13. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

15. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? . Selam herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 78

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 249

17. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-06-2021 01:55:23

19. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 378

21. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , ahmet – 20

22. Bu konu : ” Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 359

23. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 15-07-2021 23:20:59

24. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 16-07-2021 07:32:43

25. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 22-07-2021 04:17:53

26. Kilis dan kimler var. Mevcut hükümet büyük bir şey mi planlıyor? . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 327

27. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link