Çoğunuzun bildiği gibi, son olaylar meydana geldi ve bu da potansiyel olarak ulusal bir “kıtlığa” neden oldu. Chic Fil A sosu.

Seçkinler gerçekten bizim bu kadar aptal olduğumuzu düşünüyor mu? Bu açıkça insanları çaresiz kılmak için üretilmiş bir krizdir. Bill Gates veya Warren Buffett yemek sipariş ettiklerinde bir sosla mı sınırlı?

Sözlerimi not edin: yakında sosu tamamen aşamalı olarak çıkaracaklar ve onu “çevre dostu” bir sosla değiştirecekler veya çevresel etkisi veya saçmalık yüzünden sos için sizden ekstra ücret alacaklar. İnsanların sadece soslarını almalarına ve hayatlarını yaşamalarına izin veremem. Bu çok açık bir şekilde şeffaf ve herkes buna kanıyor. Twitter ve lamestream medyası, kamyonlarını Chic Fil A sosuyla yükleyen insanların fotoğraflarıyla dolu.

gönderen … shitpost_alarm
[comments]

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 181

2. Kars merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-05-2021 17:19:57

3. Mardin dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 494

4. Bursa dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 170

5. Bu konu : ” Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 36

6. Sivas dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Merhabalar siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 43

7. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, linkedinde paylaştım 23-05-2021 21:58:47

8. İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-05-2021 18:30:06

9. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 03-06-2021 00:25:49

10. Mardin dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 126

11. Bu konu : ” Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , emin – 238

12. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Siirt merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 07-06-2021 17:11:31

14. Slm web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Slm siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 321

17. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 199

19. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 483

20. Sakarya dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 359

21. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 389

22. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Hatay dan kimler var. Mevcut “kıtlık krizi” ile ilgili olarak . selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 269

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link