Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı.

PCR testi bir sahtekarlıktır. 2007’de PCR testi nedeniyle “olmayan salgın” geçirdikleri gerçeği. Yine de bugün tam anlamıyla aynı şeyi yapıyoruz.

İşte söylediğim şeyin komplo olmadığını kanıtlayacak bazı temel bilim.

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1491/5912603

Alıntı:

“Ct = 25’te, hastaların% 70’e kadarının kültürde pozitif kaldığı ve Ct = 30’da bu değerin% 20’ye düştüğü gözlemlenebilir. Ct = 35’te, PCR için pozitif bir sonuç bildirmek için kullandığımız değer , Kültürlerin <% 3'ü olumlu. "

“Hızlı testte inanç, olmayan salgına yol açar” ifadesine bakarak 2007’de olmayan salgın hakkında biraz google olabilir Veya şu bağlantıya bakın: https://health.maryland.gov/newsclippings/archives/2007/jan07/012207.htm#Faith_in_Quick_Test_Leads_to_Epidemic_That_Wasn%E2%80%99t

Neden bu kadar kızgın ve üzgün olduğumu merak ediyorsunuz. Bunu araştırmaya başladığınızda hiçbir şey hiçbir anlam ifade etmiyor.

“Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı.” üzerine 21 yorum

1. Afyon dan kimler var. Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. . Mrb siteniz cidden mükemmel, saolun , ziya – 279

2. Batman dan kimler var. Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. . Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, saolun , ziya – 423

3. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 13:19:20

4. Bu konu : ” Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 219

5. Batman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 11-01-2021 18:55:22

6. Antalya dan kimler var. Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. . Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 84

7. Bursa dan kimler var. Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. . Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 52

8. Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 19:49:27

9. Bu konu : ” Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 119

10. Afyon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 09-02-2021 05:50:04

11. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-02-2021 14:43:46

12. Burdur dan kimler var. Mevcut kullanımındaki PCR testi bir sahtekarlıktır. İşte kanıtı. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 143

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link