Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır

Bunu düşün. İnsanlık sera gazı emisyonunu çok büyük ölçüde ve çok yakında azaltmazsa, gelecek nesillerin sert iklimden çok fazla zarar göreceğini varsaymak oldukça güvenlidir. Kapsamlı kuraklıklar, genel olarak daha doğal afetler ve ortaya çıkan kıtlıkların daha şiddetli çatışmalara, daha fazla mülteciye, daha fazla savaşa neden olması muhtemeldir.

Bu yüzden ‘bekçiler’ şu anda Covid-19’u serbest bırakmak için bir master plan yaptı. Zamanlama ve virüs türü daha kasıtlı olamazdı:

• genel hedef, dünyayı toplu taşımacılığın (arabalar, uçaklar) çoğunun kapatıldığı geçici bir duruma götürmektir, bu yüzden evden çalışmaya zorlanıyoruz. Bir salgın dışında hiçbir şey insanlığı bu sosyal deneyi bu denli geniş bir ölçekte denemeye ikna edemezdi. Ve birden bir çok işveren ve çalışan evden daha fazla çalışmanın o kadar da kötü ve mümkün olmadığını fark ediyor. Bu nedenle pandemi bittikten sonra, birçok şirket bu yeni iş modelini yerinde tutacak ve bunu yaparak uzun vadede sera gazı emisyonunu büyük ölçüde azaltacaktır.

• Covid-19 yaşlı insanlar için en tehlikelidir, ancak neredeyse hiç genç yetişkin ve çocuğu öldürmez. Bu açıkça aşırı nüfusun olumsuz etkilerini azaltmaya yönelik bir girişimdir ve gerekli kurbanları mümkün olan en etik şekilde seçmeye çalışan bir girişimdir, çünkü genç insanlar yaşam sürelerinin çoğunu hala önlerinde yaşarken, hayatlarının çoğu. Açıkçası bu virüs bu düşünceyle tasarlanmıştır.

• Virüs ayrıca 2020 ABD seçimleri sırasında serbest bırakıldı çünkü Trump’ın onu iyi idare edecek kadar yetkin olmayacağını biliyorlardı, bu da ona seçime mal olabilir. Ve bu, küresel ısınmayı kritik eşiğin altında sınırlamak için çok önemlidir, çünkü Trump 2020’de kazanırsa, ABD Paris İklim anlaşmasını kesin olarak terk edecek ve bu da diğer devletlerin ondan kitle çıkış zinciri tepkisine yol açabilir. Bu da her devletin sadece istediklerini yapacağı, istediği kadar kirleteceği ve istediği kadar sera gazı yayacağı siyasi bir iklime yol açacaktır. Evet, Paris Anlaşması mükemmel değil, ancak şimdiye kadar hepimiz için daha iyi bir gelecek için iyi niyetle hareket etmeye teşvik eden tek rehber bu.

“Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır” üzerine 81 yorum

1. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-05-2020 02:22:41

2. Kütahya merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 04-06-2020 05:40:29

3. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 07:38:22

4. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-07-2020 02:25:21

5. Kocaeli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun 07-07-2020 08:24:37

6. Erzurum merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 07-07-2020 16:14:18

7. Zonguldak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 10-07-2020 21:25:20

8. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 12-07-2020 15:00:03

9. Diyarbakır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 16-07-2020 13:15:33

10. Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım 17-07-2020 08:06:15

11. Muğla merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 07:31:35

12. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 21:32:25

13. Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:04:47

14. Artvin merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-08-2020 01:50:20

15. Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 22-08-2020 11:41:53

16. Mersin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 03:03:16

17. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 17-09-2020 19:00:30

18. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-09-2020 14:11:59

19. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:30:21

20. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 363

21. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 20-10-2020 10:31:42

22. Adıyaman dan kimler var. Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır . Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ahmet – 54

23. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-11-2020 16:26:18

24. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , doruk – 67

25. Düzce merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 00:08:30

26. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, face de paylaştım , banu – 83

27. Ordu dan kimler var. Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 388

28. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 432

29. Muğla dan kimler var. Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır . Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler , memo – 114

30. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 06-12-2020 14:23:25

31. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden iyi, saolun , mehmet – 29

32. Eskişehir dan kimler var. Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır . Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 255

33. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 450

34. Edirne merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-01-2021 13:03:39

35. Bu konu : ” Mevcut pandemi aslında gizli dünya hükümetinin insanlığı distopik geleceğinden kurtarma çabasıdır ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ahmet – 216

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link