Mevcut sistemimizden çok sıkıldım.

Dürüst olmak gerekirse, insanların nasıl kuruş parayla çalışıp “bir iş olduğu için minnettar” olabileceğini bilmiyorum. Faturalarını ödemeye yetecek kadar para için çalışıyorlar ve masaya yemek koyuyorlar.

Milyarderler uzun zaman önce, insanlara geçecek kadar ödeme yapsalar, çalışmaktan başka çareleri olmayacağını fark ettiler. Ürettikleri tüm kârı sömürüyorlar. Gerçekten sözleşmeli kölelikten farklı değil.

Aynı, yorgun argümanları duymaktan bıktım. Nasıl “beğenmezsen daha iyi bir iş bul”.

Bu insanlar gezegendeki en cahil insanlardır çünkü işlerin büyük çoğunluğu SHIT ödemiyor. Aslında TÜM işlerin yaklaşık 1 / 3’ü bir saatte 15 dolardan daha az ödüyor. Öyleyse, herkesin iyi maaş alması matematiksel olarak mümkün değil, insanların diğer üçte birinin ne yapması gerekiyor? Tüm hayatı boyunca yoksulluk içinde mi yaşayacaksın?

Elbette okula gidebilir ve bir derece alabilirsiniz, ancak eğitim her yıl artıyor ve maaşınızın önemli bir bölümünü bir şekilde alıyor.

İnsanlar bir şekilde bu pisliği gerçekten savunabilir. Zenginliği önceki haline geri dağıtmaktan bahsediyorsanız, aniden bir “komünistiniz” veya bir “sosyalist “iniz.

Yine de insanlar iyi maaşlı bir işe inanırlardı.

Çok fazla propaganda yutmuşlar ve insanların saat 11 $ karşılığında McDonald’s’taki duvarlardan bir temizlik temizledikleri için mutlu olmaları gerektiğini düşünüyorlar.

Jeff Bezos gibi insanlar on milyarlarca dolar üzerinde otururken, kiralarını zar zor karşılamalarına izin verilmeli.

İnsanların harap, yaşayan serseri Alabama ortasında kulübe düşme var, bir sonraki Trump veya Obama veya Bush için oylama bir şekilde tüm sorunlarını çözecek olduğunu düşünüyorum.

Canın cehenneme, uyanmayacak.

Şirketler bu hükümeti her düzeyde kontrol ediyor. Demokrasi onlarca yıldır ölü. Şirketler, yalnızca kendilerine fayda sağlayan yasaları yürürlüğe koymaları için politikacılara lobi yapar ve ödeme yapar.

Yine de insanlar kürtaj, eşcinsel evlilik, silah kontrolü ve son zamanlarda maskeler gibi aptalca, anlamsız şeyler hakkında tartışmak istiyorlar.

Her ikisi de yozlaştığında ve her ikisi de aynı derecede berbat olduğunda bir şekilde taraflarının daha iyi olduğunu iddia etmek istiyorlar.

Cumhuriyetçi, Demokrat veya herhangi bir parti olmanız umrumda değil. Mevcut sistemin bir şekilde “çalıştığını” ve bunun değişmesine gerek olmadığını düşünüyorsanız, üzgünüm ama çok fazla beyin yıkadınız.

Zenginler hiçbir şey kalmayana kadar tüm kaynakları ve varlıkları yağmalamaya devam edecekler.

Ev sahibiniz veya ipotek bankanızın işvereninizle ödemenizin bir yüzdesi için “orada yaşamanıza izin vermesi” anlaşması oluncaya kadar.

Ya da insanları hiçbir ücret almadan çalışmaya zorlar. Evet, hükümette “asgari ücretin kaldırılması gerektiğini” düşünenler var. Bunu ben uydurmuyorum. Bu, şirket senaryosunun kapısını açar ve aniden elektrik faturanızı Walmart paralarıyla ödersiniz.

Tasarruf potansiyeli olmayan, altın ve hisse senedi veya tahvil gibi diğer varlıklar için kullanılamayan tamamen değersiz bir senaryo.

Tüm ülke için bir uçurumdayız. İnsanların kıçlarından çıkıp “sol veya sağ” diye düşünmeyi bırakmaları ve “onlara karşı biz” diye düşünmeye başlamaları gerekiyor. Ülkenin tamamı biziz ve onlar milyarderler ve Rothschilds ve rockafellers gibi diğer kontrolcü bireyleriz.

“Mevcut sistemimizden çok sıkıldım.” üzerine 15 yorum

1. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 10:39:14

2. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 30-08-2020 13:09:22

3. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 08:16:44

4. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:24:24

5. Tunceli merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:40

6. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 09-10-2020 22:44:38

7. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-10-2020 20:49:35

8. Adana dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Slm sayfa gerçekten güzel, sağolun , banu – 307

Yorum yapın