Dürüst olmak gerekirse, insanların nasıl kuruş parayla çalışıp “bir iş olduğu için minnettar” olabileceğini bilmiyorum. Faturalarını ödemeye yetecek kadar para için çalışıyorlar ve masaya yemek koyuyorlar.

Milyarderler uzun zaman önce, insanlara geçecek kadar ödeme yapsalar, çalışmaktan başka çareleri olmayacağını fark ettiler. Ürettikleri tüm kârı sömürüyorlar. Gerçekten sözleşmeli kölelikten farklı değil.

Aynı, yorgun argümanları duymaktan bıktım. Nasıl “beğenmezsen daha iyi bir iş bul”.

Bu insanlar gezegendeki en cahil insanlardır çünkü işlerin büyük çoğunluğu SHIT ödemiyor. Aslında TÜM işlerin yaklaşık 1 / 3’ü bir saatte 15 dolardan daha az ödüyor. Öyleyse, herkesin iyi maaş alması matematiksel olarak mümkün değil, insanların diğer üçte birinin ne yapması gerekiyor? Tüm hayatı boyunca yoksulluk içinde mi yaşayacaksın?

Elbette okula gidebilir ve bir derece alabilirsiniz, ancak eğitim her yıl artıyor ve maaşınızın önemli bir bölümünü bir şekilde alıyor.

İnsanlar bir şekilde bu pisliği gerçekten savunabilir. Zenginliği önceki haline geri dağıtmaktan bahsediyorsanız, aniden bir “komünistiniz” veya bir “sosyalist “iniz.

Yine de insanlar iyi maaşlı bir işe inanırlardı.

Çok fazla propaganda yutmuşlar ve insanların saat 11 $ karşılığında McDonald’s’taki duvarlardan bir temizlik temizledikleri için mutlu olmaları gerektiğini düşünüyorlar.

Jeff Bezos gibi insanlar on milyarlarca dolar üzerinde otururken, kiralarını zar zor karşılamalarına izin verilmeli.

İnsanların harap, yaşayan serseri Alabama ortasında kulübe düşme var, bir sonraki Trump veya Obama veya Bush için oylama bir şekilde tüm sorunlarını çözecek olduğunu düşünüyorum.

Canın cehenneme, uyanmayacak.

Şirketler bu hükümeti her düzeyde kontrol ediyor. Demokrasi onlarca yıldır ölü. Şirketler, yalnızca kendilerine fayda sağlayan yasaları yürürlüğe koymaları için politikacılara lobi yapar ve ödeme yapar.

Yine de insanlar kürtaj, eşcinsel evlilik, silah kontrolü ve son zamanlarda maskeler gibi aptalca, anlamsız şeyler hakkında tartışmak istiyorlar.

Her ikisi de yozlaştığında ve her ikisi de aynı derecede berbat olduğunda bir şekilde taraflarının daha iyi olduğunu iddia etmek istiyorlar.

Cumhuriyetçi, Demokrat veya herhangi bir parti olmanız umrumda değil. Mevcut sistemin bir şekilde “çalıştığını” ve bunun değişmesine gerek olmadığını düşünüyorsanız, üzgünüm ama çok fazla beyin yıkadınız.

Zenginler hiçbir şey kalmayana kadar tüm kaynakları ve varlıkları yağmalamaya devam edecekler.

Ev sahibiniz veya ipotek bankanızın işvereninizle ödemenizin bir yüzdesi için “orada yaşamanıza izin vermesi” anlaşması oluncaya kadar.

Ya da insanları hiçbir ücret almadan çalışmaya zorlar. Evet, hükümette “asgari ücretin kaldırılması gerektiğini” düşünenler var. Bunu ben uydurmuyorum. Bu, şirket senaryosunun kapısını açar ve aniden elektrik faturanızı Walmart paralarıyla ödersiniz.

Tasarruf potansiyeli olmayan, altın ve hisse senedi veya tahvil gibi diğer varlıklar için kullanılamayan tamamen değersiz bir senaryo.

Tüm ülke için bir uçurumdayız. İnsanların kıçlarından çıkıp “sol veya sağ” diye düşünmeyi bırakmaları ve “onlara karşı biz” diye düşünmeye başlamaları gerekiyor. Ülkenin tamamı biziz ve onlar milyarderler ve Rothschilds ve rockafellers gibi diğer kontrolcü bireyleriz.

Author

61 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

3. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 10:39:14

4. Selam herkese siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 17-08-2020 20:58:27

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

7. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 30-08-2020 13:09:22

8. Slm web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 08:16:44

10. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:24:24

11. Tunceli merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:40

12. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 09-10-2020 22:44:38

13. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-10-2020 20:49:35

14. Adana dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Slm sayfa gerçekten güzel, sağolun , banu – 307

15. Bayburt merkezden ben memo. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-10-2020 05:42:05

16. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 457

17. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 447

18. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 428

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 107

20. Diyarbakır dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 263

21. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 03-12-2020 04:22:11

22. Aksaray merkezden ben ali. Slm siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 04-12-2020 19:48:25

23. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım , ali – 54

24. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 157

25. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

26. Kütahya dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 110

27. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 13-12-2020 21:16:55

28. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, tebrikler

29. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Mrb sayfa valla mükemmel, sağolun , doruk – 383

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 469

31. Hakkari merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 03:05:39

32. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, tebrikler , hatice – 451

33. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

34. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 68

35. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

36. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 22:14:30

37. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, tebrikler

38. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

39. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

40. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 214

41. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler

42. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 04:44:44

43. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

44. Çanakkale dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 481

45. Ardahan dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 396

46. Bayburt dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Selam herkese web siten inan ki mükemmel, teşekkürler , banu – 271

47. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler

48. Düzce dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Merhaba web sitesi cidden iyi, sağolun , doruk – 101

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 62

50. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 251

51. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, saolun 05-04-2021 00:06:34

52. Bu konu : ” Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 160

53. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

54. Ordu dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , hatice – 22

55. Diyarbakır merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 19-04-2021 22:22:10

56. Karabük merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 06-05-2021 05:09:49

57. Niğde dan kimler var. Mevcut sistemimizden çok sıkıldım. . Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 382

58. Afyon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 23:18:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link