Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum.

Hiç şüphe yok ki büyük haber ağı Joe Biden’ı kazanan ilan etti. Donald Trump ise sonuçları davalar ve yasal davalarla tartışıyor.

İşin gerçeği, “liberal” veya “muhafazakar” olup olmadığınızı, zihnin kontrolünde olduğunuzdur. Siyasetin vatandaşları ırka, sosyal konulara vb. Göre bölmek ve fethetmek için bir araç olduğu iyi bilinmektedir.

Bu seçkinlerin hepsi aynı takımda, gerçek kariyerler lider değil aktörler.

Oranlar kozdur ve Biden Salı günleri birlikte brunch yapar.

İster bir lüsifer elitinin ipleri eline aldığına inanın ister büyük bir iş, hepimiz onun arkasında kim varsa Amerika’nın düşüşünü yönettiğinin farkındayız.

Büyük haber ağları, kitleleri, MRNA yoluyla DNA’nıza doğrudan müdahale eden acele bir aşı için propaganda ile dolduruyor.

(Bilmeyenler için: MRNA, vücudunuzun belirli proteinleri ve sonuçları üretmesine neden olabilen sentetik RNA’dır. Bazıları bunun bir virüsü maruz kalmadan öldürebileceğine inanmakla birlikte, aynı zamanda Hükümetin DNA’nıza doğrudan erişimini de sağlar. Ayrıca aşının size fazladan bir yanak veya kol vermesini sağlayabilirler. Kısacası, mutlak distopik kabus.)

Aşıya veya sosyal uzaklaşma önlemlerine uymayanlara teşvik reddi öneriliyor.

Bu ulusal acil durumu, vatandaşların haklarını çiğnemek ve küçük işletmelerin kapatılmasını zorlamak için kullandılar, böylece büyük işletmeler ve büyük şirketler orta sınıfın kalıntılarını beslesinler.

Bütün bu plan-demik, orta sınıfı öldürmek ve insanların haklarını teslim etmesini sağlamak için bir tuzaktı. Bu sadece bir sonraki adım için bir deneme sürüşü.

Seçkinleri fakirlerden ayırmak istiyorlar. Yine distopik kabus.

Sadece bu da değil, durumun gerçekliği, ulusu istikrarsızlaştırarak iç çatışmaya sürükleyecekler.

Kitleler bir Biden zaferini kutluyor olsalar da, olasılıklar Amerika’daki en kaosu toplamak için Trump’ın üzülerek kazanmasını sağlayacak. Başka bir redditorun önerdiği gibi “tozlu bir yüzey” çekmek.

Bu üzüntü şüphesiz zihin kontrollü halkın her iki tarafı arasında büyük bir çatışma yaratacaktır. Nihayetinde bu ülkeyi vatandaşlar inşa etti ve şimdi vatandaşlar onu yıkacak.

Bu aynı zamanda Amerika ekonomisini de yok edecek ve dünya rezerv para birimi onunla birlikte düşecek. Bu, tüm dünyada kolayca bir dalgalanma etkisine neden olabilir. Avrupa’da iseniz kutlamayın çünkü “çılgınlıktan uzaktayım” dünyanın sandığınızdan çok daha küçük olduğunu kabul edin, özellikle de küreselleşmiş bir ekonomi söz konusu olduğunda. Büyük Sıfırlamayı aramanız yeterlidir.

Amerika bu seçimle iç savaşa götürülecek. Çatışmanın galibi, aşıyı ve yeni bir yaşam tarzını uygulamak için ordudan da yararlanacak. Büyük Sıfırlama ve Yeni Dünya düzenine liderlik edenlerle katılacaklar.

Bana göre güncel olayların gidişatına göre işler böyle gidecek.

“Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum.” üzerine 23 yorum

1. Siirt dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 184

2. Şanlıurfa dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 373

3. Gaziantep dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 14

4. Bu konu : ” Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 96

5. Balıkesir dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 6

6. Muğla dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 139

7. Karabük dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Slm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 447

8. Muş dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , Emine – 221

9. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 15:51:52

10. Ankara dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 44

11. Tunceli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 02-01-2021 04:36:14

12. Yozgat dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 32

13. Kayseri dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 338

14. Muş dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 255

15. Eskişehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 13:05:44

16. Afyon dan kimler var. Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. . Selam sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 428

17. Bu konu : ” Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 109

18. Bu konu : ” Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, saolun , emin – 68

19. Bu konu : ” Meydana gelen her şeye dayanarak Amerika’nın geleceğinin şöyle olacağına inanıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 11

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link