Planın bir kısmının Miami’de sıkıyönetim ilan etmek ve Miami’deki federalleri harekete geçmeye hazırlamak olduğuna inanıyorum. Küba’da komünistlerin yönetimi ele geçirmesi ve hükümetin insanları öldürmesiyle şimdi Miami’deki Kübalılar onları Miami’deki Amerika’ya getirmek istiyor. Gerçekten onları Miami’ye götürmeleri gerekmiyor, tek yapmaları gereken onları Florida anahtarlarına götürmek. Muhtemelen burada Amerika’da bir iç savaş başlatacak. https://youtu.be/6AxPvG6pHKY

Author

33 Comments

1. Sivas dan kimler var. Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 65

2. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 30

4. Selamlar paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 249

6. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 402

7. Tunceli merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha çok güzel, teşekkürler 19-07-2021 02:38:29

8. Kırşehir dan kimler var. Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin . Selam paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 336

9. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 09:28:09

10. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 19-07-2021 17:35:29

11. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 20-07-2021 09:59:16

12. Çanakkale merkezden ben . Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun 21-07-2021 10:15:32

13. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 311

14. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 99

15. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

16. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 180

17. Muş dan kimler var. Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin . Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , doruk – 65

18. Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

19. Ordu merkezden ben gaye. Mrb web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım 06-08-2021 15:12:45

20. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , doruk – 150

22. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Afyon dan kimler var. Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin . Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 205

24. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

25. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Slm web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , – 228

26. Bayburt merkezden ben Emine. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:17:38

27. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 214

28. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 310

29. Bu konu : ” Miami apartman çöküşünün rastgele bir olay olmamasının daha fazla nedeni için bizi izlemeye devam edin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 374

30. Bingöl merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, şukuladım 18-09-2021 23:53:53

Write A Comment