Michael Lee Dudley, Seattle bölgesi seri katili mi? Tik-tok Randonauter Bavul Gövdeleri, kısa sürede bu alandaki 3. durumdur.

SS: Birkaç ay önce TikTok çocukları Randonauting’di ve bir bavul keşfetti Kıyıda iğrenç bir koku ile yıkandı. Bir ceset olabileceğini düşünerek polisi aradılar ve haklı oldukları ortaya çıktı. O zamandan beri bir soruşturma var kira ödemedikleri için onları öldüren çılgın ev sahibi.

Eğer olmasaydı (o sinir bozucu çocuklar) Bu şans eseri TikTok Randonauters, bozulmuş bir çifte cinayet gibi görünen bir şeyden sıyrılmış olabilir ve bu da beni bunun ilk kez olmadığını düşünmeye sevk etti. Sonunda şiddet geçmişi olduğundan bahseden bir makale gördüm](https://www.king5.com/mobile/article/news/crime/i-was-shocked-says-ex-girlfriend-of-man-arrested-after-bodies-found-in-suitcases-on-west- seattle-beach / 281-1bef6aed-0f79-45b4-9543-f80ae66139a3) bir suç geçmişi, özellikle hayvanlarla.Bu benim için göze çarpıyordu. Bir seri katilin klişe ama açıklayıcı bir işareti.

Bu yüzden genel bölgede valizlerde bulunan cesetlerin örneklerini aradım ve bulduğuma şaşırdım. iki diğer gizembirkaç yıl önce aynı yıl içinde ev sahibinin dakikalar içinde cinayetler.

Sanırım yakında başka bir West Coast seri katili öğreniyor olabiliriz.

Michael Lee Dudley’nin (klasik 3 ilk isim katili) ortaya çıkacak bir sırrı var mı?

Makalelerde, onun ne kadar kurnaz ve iyi bağlantılı olduğundan, kefaletin onun için bir sorun olmaması gerektiğinden ve böyle bir şeyi yapabilecek durumda olabileceğinden bahsediliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

“Michael Lee Dudley, Seattle bölgesi seri katili mi? Tik-tok Randonauter Bavul Gövdeleri, kısa sürede bu alandaki 3. durumdur.” üzerine 17 yorum

1. Osmaniye merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 12:09:12

2. Burdur merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:53:12

3. Isparta merkezden ben . Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:32:53

Yorum yapın