Kategoriler
Genel

Michael Moore yok olmanızın sırrı nasıl

Bağlam kitlesel yok oluşumuzu anlamanın gizli katalizörüdür.

Kentsel yarış ayaklanmaları son derece önemli olsa da, vahşi yaşam ayaklanmaları çok daha fazla.

Son 100 yılda 500’den fazla hayvan nesli tükendi. Önemli olan, değil mi?

Önümüzdeki 20 yıl içinde 500’den fazla hayvan nesli tükenecek. Hala önemli değil mi? Yanlış! -> bağlantı

Anlamadığımız, bu sayının ne kadar önemli olduğu ve hepimiz için ne anlama geldiği.

Karadaki memelilerin% 96’sı ağırlık itibariyle insan ve hayvancılıktır.

İnsanlar memelilerin% 0,01’i ve şimdiye kadar yaban hayatının% 83’ünü yok etti. -> bağlantı

Kara memelilerinin sadece% 4’ü ağırlıkça vahşi. -> bağlantı

10.000 yıl önce karadaki memelilerin sadece% 0.03’ü insan ve hayvanlarımızdı.

İnsanlar 1 / 10.000inci bitkiler de dahil olmak üzere dünya üzerindeki tüm yaşamın ağırlığının -> Bağlantı

İnsanlar ve hayvancılık, dünyadaki yıllık yeşil büyümenin% 40’ından fazlasını tüketemez. -> bağlantı

Bugün dünyada 25 milyar tavuk var. Tarihin en başarılı hayvanı.

10.000 yıl önceki hayvanların% 99’u yok oldu. -> bağlantı

Bu sayı 2011 yılında fizikçi Vaclav Smil’den. Vaclav Smil konuştuğunda Bill Gates bir gaf çıkarıyor.

400 yıl önce, ovalarda ağırlıkça mandadan daha fazla Karayip deniz kaplumbağası vardı.

200 yıl önce yolcu güvercini göçü öğlen güneşini engelledi. Şimdi soyu tükenmiş durumdalar.

50 yılda hayvanların% 50’sini kaybettik ve devam edersek 20 yılda% 50 daha fazla kaybedeceğiz.

Anthony Barnosky kitlesel yok oluşun durdurulamayacağını veya tersine çevrilemeyeceğini öğrenmek için şok olduğunu söyledi.

İnsan ve hayvancılık taleplerinin neden olduğu kaçak sera yaşam alanı tahribatı, üssel olumlu bir geri besleme sarmalındadır, bu da bokun zaman içinde daha hızlı ve daha hızlı yükselmesi anlamına gelir.

Kaçak açlığın kesişmesi, enerji, iklim, kitlesel yok oluş düşünülmesi oldukça tatsız bir durumdur. Her biri diğerini kötü tasarlanmış sonuçların bir kasırga, gıda kıtlığı açlığı, su / hava zehirlenmesi, kaçak sera toprağı, kaçak kitlesel yok oluşun yanı sıra uyuşturucu ve enerji sahtekarlığına sürükler. Şimdi çoğunlukla siyah ve fakir, güvensiz, uygun olmayan ilaçlar, doğum kontrolü ve kürtaj için covid, kaçak yoksulluk ve hastalık var. Yine de zamanın% 10’unda savaşa hazır olan trilyon dolarlık jetlerimiz var.

Sadece tükenmiş mühimmat ve nükleer atıklarımızda 300 yıllık süper düşük karbon enerjisine sahibiz. Zengin temizlik yapabiliriz. Bunun yerine Çin’in şimdi 4. nesil nükleer atık teknolojisinde 10 yıllık liderliği var. Çevre hareketi kendi iklim bilim adamlarına ihanet etti. Bernie Sanders ve Bill McKibben ve Michael Mann, hain ve dünya gezegenine satış yapıyorlar. Kimse buna inanmıyor.

Kimsenin bu konunun gerçeğini kabul etmemesi, siyahın önemli olduğuna dair bana fazlasıyla kanıt. Michael Moore, Ozzy ve bu hippi, bana kıyasla yeşil enerji sahtekarlığı söz konusu olduğunda amatörler. Ben o adamlara kıyasla lanet olası yeşil enerji nazi’yim. İz bırakmazlar ve bu özledim bile yalnız sollu topraklarda bir pas toplayamaz. Sofpower sansürü, ne kadar pasif agresif hissederseniz hissedin, hala sansürdür.

Yeşil enerjinin net bir resmini istiyorsanız buraya bakın

https://lokisrevengeblog.wordpress.com/collpase-charts/

2020 Hard Collapse At Screw U ( your online source documentation service ) from DarkFuturology

https://lokisrevengeblog.wordpress.com/2016/01/24/no-soil-water-before-100-renwable-energy/

line_source /

“Michael Moore yok olmanızın sırrı nasıl” için 54 yanıt

Kars merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 03-06-2020 11:53:25

Afyon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-06-2020 16:00:47

Konya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2020 16:56:25

Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2020 05:10:48

Van merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-06-2020 08:26:42

Gaziantep merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım 04-06-2020 19:59:50

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 08-06-2020 17:51:10

Zonguldak merkezden ben ziya. Mrb sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-06-2020 18:07:53

Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, şukuladım 15-06-2020 19:35:26

Tekirdağ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 19-06-2020 05:33:47

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-06-2020 05:33:48

Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-06-2020 19:58:59

Denizli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-06-2020 11:36:26

Bolu merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 12:48:20

Adana merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-06-2020 05:20:36

Bayburt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 24-06-2020 19:19:31

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 24-06-2020 23:18:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir