Bugün aramıza Pfizer’in eski Başkan Yardımcısı ve Alerji ve Solunum Baş Bilimcisi Michael Yeadon, COVID-19, mRNA aşı teknolojisi ve tıp ve bilim uzmanlarının bastırılması ve tamamen sansürlenmesi konularındaki uzman görüşlerini tartışmak için burada.

Michael Yeadon Röportajı

Author

25 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , – 399

2. Malatya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-04-2021 00:21:09

3. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , gaye – 66

4. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 26-04-2021 18:03:02

7. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, şukuladım 04-05-2021 13:46:20

8. Kilis dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 131

9. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 187

11. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, sağolun

12. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun

13. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 297

14. Niğde merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, tebrikler 27-05-2021 00:39:28

15. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım

16. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

17. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. Balıkesir dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 228

19. Erzincan merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 03-07-2021 11:28:05

20. Aydın dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 69

21. Batman dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, sağolun , emin – 359

22. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 410

23. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 490

24. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inan ki mükemmel, sağolun 26-07-2021 11:22:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link