Bugün aramıza Pfizer’in eski Başkan Yardımcısı ve Alerji ve Solunum Baş Bilimcisi Michael Yeadon, COVID-19, mRNA aşı teknolojisi ve tıp ve bilim uzmanlarının bastırılması ve tamamen sansürlenmesi konularındaki uzman görüşlerini tartışmak için burada.

Michael Yeadon Röportajı

Author

11 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , – 399

2. Malatya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-04-2021 00:21:09

3. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , gaye – 66

4. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 26-04-2021 18:03:02

6. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, şukuladım 04-05-2021 13:46:20

7. Kilis dan kimler var. Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 131

8. Bu konu : ” Michael Yeadon COVID PSYOP’ta ve kimler mRNA’lanmamalı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 187

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link