Bu, Xbox’ımda izlemek için V for Vendetta’yı kiraladığım geçen ay 3. kez olacaktı. Her seferinde aynı hatayla karşılaşıldı. “İçerik hakları doğrulanamadığı için film oynatılamıyor.” Veya bu çizgilerdeki bir şey. Bunu bu veya şimdiye kadar geleceği temelde tahmin eden başka bir filmde fark eden var mı?

Bu komploya değmiyorsa şimdiden özür dilerim ama bu benim gerçek bir harikadır ve bu noktada hayatlarımızı kontrol eden bu pisliklerin ötesine geçemem.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 107

2. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

3. Elazığ dan kimler var. Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? . Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , – 226

4. Erzincan merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 14:48:33

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 369

6. Çankırı dan kimler var. Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? . selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 185

7. Bu konu : ” Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun , – 58

8. Bu konu : ” Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 51

9. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Microsoft mağazasında V for Vendetta shadow yasaklandı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 189

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link