Bu gönderi daha çok eğlence amaçlıdır (ancak yine de bir komplo).

Buradaki birçok insan gibi ben de çizgi film komedilerinden payıma düşeni izledim. Yetişkin yüzmeden Simpsons’a ve King of the Hill’e vb. Mike Judge’ın yayınladığı bir gösteri, Goode Ailesi IMO çok komikti ve hemen pilot sezonundan sonra iptal edildi. Limuzin liberal ikiyüzlülüğünden, evde pantolonu giyen sert sol “şehirli” karısıyla sıkı bisiklet şortlarıyla kadınlaştırmaya kadar sol kanattaki her şeyle alay ederek harika bir iş çıkardı.

Tekrarlamak gerekirse ve tabii ki bu SADECE benim fikrim, gösteri HİÇBİR şekilde değildi “komik değil”. Sadece ikiyüzlüleri hissettirdi ve “iptal edilmesi” gerekiyordu.

Yani, sahte sahte sahte sahte sahte alay alay edebilirler TÜM lanet gündüz ve gece, 247, 365. Küstah baba ve onun ev gibi muhafazakar “eski şapşal yolları”, vb. Ve bahsettiğim o şovları izlediğimizden ve zevk aldığımızdan beri bu kesinlikle GÜZEL onyıllardır.

Ama OOOOHH HAYIR, yapma bile düşünmek liberaller hakkında şakalar yapan bir çizgi film komedisi yaratmak hakkında. Buna sahip olamazsın.

Ne kadar çarpık amlar olduklarını düşündüğün zaman gerçekten üzücü. Mike Judge’ı aramalılar ve ona sanatını yapmayı bırakmasını söylemeliler çünkü insanlar inciniyor, fena halde. Hislerde.

Onlar pek çok şovdan sonra şovu izlemeye alışkınlardı (hatta kötü yapılmış çizgi filmler), şişman kıçlı salak babayla ve aptal babaya gözlerini deviren mükemmel anneyle ve çoğu durumda berbat oğlanların yaptığı gibi alay ediyorlardı ( TÜMÜ DEĞİL) anne ve kızlar zeki / hırslı / yargılayıcı tiplerdir.

Her neyse işte ilk sezon. Ve lütfen bunun “komik olmaması” ya da her neyse hakkında tartışmayın. Tüm şovlar pilot sezonlarında yarı boktan geçti – o sadece ısınıyordu. Ama hayır.

Goode Ailesi

Author

12 Comments

1. Ankara merkezden ben emin. Slm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 18:16:11

2. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 05-03-2021 07:17:03

3. Tekirdağ dan kimler var. Mike Judge’ın “The Goode Family” çizgi filmi solcularla alay etti. Bir sezon sonra havadan çekildi. . Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 229

4. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:46:28

5. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Aksaray merkezden ben ahmet. Selam siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 16-03-2021 15:03:22

7. Kütahya dan kimler var. Mike Judge’ın “The Goode Family” çizgi filmi solcularla alay etti. Bir sezon sonra havadan çekildi. . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 108

8. Bu konu : ” Mike Judge’ın “The Goode Family” çizgi filmi solcularla alay etti. Bir sezon sonra havadan çekildi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 409

9. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Kütahya merkezden ben ziya. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 09-04-2021 00:56:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link