Mike’ın olanlarla ilgili hikayesini duydum. Daha sonra Lance Wallnau ile verdiği detaylı bir röportaj vardı. MSM’nin söylediği gibi basit bir dürtme değildi. Daha çok onu kışkırtmak için yapılmış bir jestti. Senaryoya dahil olan 2 kişi onunla fotoğraf çektirmeye çalışıyordu ve isteklerinde oldukça sert ve kararlıydılar. Kız arkadaşıyla asansöre binmesini engellemek için önünden koştular. Bir şeylerin doğru olmadığını biliyordu ama durumu dağıtmak için Mike onlarla özçekim yapmayı kabul etti. O sırada bir tanesinin kendisiyle selfie çekerken Mike’ın yanına baş parmağıyla baskı uyguladığını fark etti. Mike fark ettiğini söyledi ama olay yokmuş gibi davrandı.

Mike’ın değerlendirmesinde haklı olduğuna inanıyorum – kameralarını çıkardılar ve kamerada düşmanca bir jest göstermediler, ancak Mike düşmanca tepki verseydi – senin yaptığın gibi, her şeyi kaydederlerdi. kameraya aktardı ve basına duyurdu. Provokasyon arıyorlardı.

6 Ocak’ta gerçekleşen operasyon düşünüldüğünde bu nasıl bu kadar inanılmaz? Bunların hepsi bir provokasyondu, bunun farkında değil misiniz? Nasıl görmüyorsun? Kelimenin tam anlamıyla polis tarafından binaya davet edildiler. Wtf gibi, organize kurulum çok mu?

Şimdi, Mike’ın ima ettiği tek şey siber semptom muydu… benim tahminime göre, hayır. Ancak, bu farklı bir konu. Şu anda hükümet sendikamız gibi kasıtlı ve hesaplı bir yalancı olduğuna inanmıyorum. Lol, aşının canavarın işareti olduğuna inanıyor ve bu yüzden almayacak.

Yöntemleri yanlış olsa da kalbi doğru yerde. İçinde yaşadığımız dünya hakkında fazla iyimser olduğuna inanıyorum. Gücün haklı çıkardığı bir ülkede adaletin kolayca hakim olmasını bekliyor. En fazla aptaldır.

Sorun yaşadığın diğer insanlar gibi aşıyı boğazından aşağı indirmiyor.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 207

2. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 03:23:21

3. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım 15-08-2021 03:36:57

4. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, tebrikler , – 402

5. Samsun dan kimler var. Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 63

6. Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 1

8. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Antalya dan kimler var. Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama . Merhabalar sayfan valla mükemmel, face de paylaştım , memo – 79

10. Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Bayburt merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 24-08-2021 04:29:36

12. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, saolun 25-08-2021 18:02:34

13. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 156

14. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:14:06

15. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 403

16. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , mehmet – 183

17. Bu konu : ” Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama ” çok güzel. Selam web siteniz cidden güzel, tebrikler , banu – 118

18. Erzincan dan kimler var. Mike Lindell’e ne olduğuna ve sempozyumunda kaçındığı “saldırıya” dair açıklama . Selamlar sayfa harbiden çok güzel, teşekkürler , mehmet – 9

19. Niğde merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 24-09-2021 17:43:22

Write A Comment