yalan söylemeyeceğim; Bunun gerçekten olduğunu görmek beni biraz ürküttü. Belli ki internette gördüğün her şeye (herhangi bir şeye?) inanamıyorsun… Doğal olarak meraklı yanım bunu denemek istedi, gerçekten işe yarıyor mu?

Aşı olmayınca, bunu denemek isteyen iki kişi bulmayı başardım – biri aileden biri, diğeri yakın bir aile dostu.

İlki için, mıknatıs sıkışmış ama zar zor. Bir nedenden dolayı, mıknatısın itme kuvveti (cilde yapışmasına neden olan çekme yerine) daha güçlü görünüyordu? Sanki çekmek istediğinden daha fazla ittiğini hissedebiliyordum. Bunun neden veya nasıl olacağından emin değilim? İtme kuvveti, aynı mesafedeki bir mıknatısın çekici kuvvetine eşit olmaz mıydı?

İkincisi için, kesinlikle bir metal parçasıymış gibi %100 ona yapışmıştı. Kolunu şiddetle salladı ve olduğu yerde kaldı. Bana baktı ve bu ne anlama geliyor dedi. Ona bilmediğimi söyledim. Bunu düşünmek neredeyse gözlerimden yaşlar getiriyor. Kelimeleri yitirdiğim çok nadirdir.

Neyse ki, ikinci adam adım adım ilerledi – şimdi aslında çelikten yapıldığına dair kanıtı var. Onun için iyi diyorum lol.

Bundan ne çıkaracağız? 2/2 örneğimin çok olmadığını biliyorum; Çevrimiçi olarak takip ettikleri birkaç video izledim ve genellikle insanların 1/2 ila 2/3’üydü. Bazılarına sunulan bir tuzlu su çözeltisi var mı? Üreticiye göre değişir mi?

Herhangi bir fikri veya spekülasyonu olan var mı? Daha fazla okuma için olası talimatlar?

27 Comments

1. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Mıknatıs şeyi . merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 130

2. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, tebrikler , ziya – 27

3. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 168

4. Denizli dan kimler var. Mıknatıs şeyi . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 79

5. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 47

6. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 498

7. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 282

8. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun

9. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Mıknatıs şeyi . Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 127

11. Yalova dan kimler var. Mıknatıs şeyi . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 289

12. Gaziantep dan kimler var. Mıknatıs şeyi . selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 489

13. Osmaniye dan kimler var. Mıknatıs şeyi . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 96

14. Karabük dan kimler var. Mıknatıs şeyi . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 155

15. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 20-08-2021 15:42:29

16. Bu konu : ” Mıknatıs şeyi ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 178

17. Gümüşhane dan kimler var. Mıknatıs şeyi . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, saolun , banu – 138

18. Kastamonu dan kimler var. Mıknatıs şeyi . Mrb siten valla dikkat çekici, şukuladım , gaye – 250

19. Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-09-2021 22:09:48

20. Siirt merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım 08-09-2021 00:33:49

21. Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 04:34:51

22. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 24-09-2021 17:38:08

Write A Comment