Kategoriler
Genel

Mikovitz ile Corona ile ilgili olarak “Plandemic” ile ilgili alternatif görüş veya gerçekler konusunda yardıma ihtiyacınız var.

Babam kısa süre önce bana “Plandemic” adlı YouTube videosuna bir bağlantı gönderdi. Bu noktaya kadar, Fauci’nin kredibilitesi ve diğer her şey hakkında çok fazla araştırma yapmadım. Tamamen dürüst olmak gerekirse, kendimi oldukça liberal gördüm ve aşırı sağcıların sosyal medyada çıldırdıklarını gördüm, sadece daha fazla anti-vaxer varsaydım. Bu belgeseli izledikten sonra mücadele ettiğimi söylemek biraz yetersiz kalır. Öncelikle, Google’ın Dr. Mikovitz’i ve onun söylediklerini çürütürken hiçbir şey bulamıyorum. Kapıların yaptığı tüm hisseleri elinde tuttuğunu biliyordum ve sonunda milyarlarca olmasa da milyonlarca milyon dolar kazanacaktı. İşte sorularım. 1). Eğer söylediği doğruysa, önceden mevcut koşulları olmayan <40 insanın ölümlerini nasıl açıklarsınız? 2). Aşı gündemindeki nihai oyun nedir? Daha fazla insanı öldürecek, hasta edecek mi? 3). Sağlanan bilgiler nasıl daha fazla yayınlanmıyor, daha geniş. Babam göndermediyse bunun% 90'ını hiç duymazdım. Burada ilk kez poster, gerçekten sadece bazı açıklamalar arıyorum çünkü oldukça kafam karıştı.

“Mikovitz ile Corona ile ilgili olarak “Plandemic” ile ilgili alternatif görüş veya gerçekler konusunda yardıma ihtiyacınız var.” için 25 yanıt

Afyon merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 03:03:36

Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 03:04:20

Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-05-2020 23:37:03

Burdur merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 11:14:07

Erzurum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:53:27

Osmaniye merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 14-05-2020 08:53:43

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:53:46

Malatya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 08:53:49

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-05-2020 05:37:40

Karabük merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 21-05-2020 18:29:53

Manisa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-05-2020 01:16:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir